Ceny współpracy Fortnite z modową marką Balenciaga sprawią, że Twoje oczy będą łzawe


Epic Games nie jest obcy współpracy opartej na Battle Royale, ale ceny za najnowszą linię odzieży z luksusową marką modową Balenciaga mogą sprawić, że nawet zagorzali fani Fortnite będą łzawić.

Współpraca Fortnite i Balenciaga obejmuje szereg przedmiotów kosmetycznych w grze, które fani mogą kupić w sklepie z przedmiotami. Jednak to cena asortymentu odzieży IRL firmy Balenciaga z pewnością przyciągnie uwagę. Weźmy na przykład bluzę z kapturem ubraną w skórkę Shady Doggo przedstawioną poniżej – to antropomorficzny pies ubrany na biało, jeśli mniej znacie grę. Oprócz możliwości zakupu skórki w grze, fani mogą kupić fizyczną wersję tej samej bluzy z kapturem w sklepie Balenciaga… o ile mają tylko 725 USD do stracenia.

Skórki Balenciagi w grze Fortnite.

Na tym jednak nie koniec, sklep Balenciaga ma wiele produktów marki Fortnite, które możesz przestawić na własność swojego domu. Ważąc po jaśniejszej stronie asortymentu, fani mogą kupić czapkę Balenciaga marki Fortnite za 395 dolarów, podczas gdy fani, którzy naprawdę chcą wydać najwyższy dolar na swój towar, mogą kupić dżinsową kurtkę marki Fortnite za 1290 dolarów.

Na szczęście dla niektórych współpraca Balenciaga x Fortnite jest znacznie tańsza od strony cyfrowej. Od 21 do 28 września fani będą mogli odblokować w grze dwa darmowe spraye oparte na współpracy za ukończenie wyzwań wyznaczonych przez Shady Doggo. Ponadto w sklepie z przedmiotami będzie można kupić wiele przedmiotów opartych na Balenciaga i cztery unikalne skórki tematyczne związane ze współpracą (Unchained Ramirez, Shady Doggo, Fashion Banshee i Game Knight).

W innych wiadomościach dotyczących współpracy w Fortnite Epic ogłosił niedawno, że Carnage będzie najnowszą postacią Marvela, która wejdzie na Wyspę. Dołączenie w ramach wypełnionego potworami ósmego sezonu gry, słynnego wroga Spider-Mana i złoczyńcy Venom 2, jest obecnie możliwe do odblokowania za pośrednictwem przepustki bojowej gry.

Jared Moore jest niezależnym pisarzem dla IGN. Możesz śledzić go dalej Świergot.

Source : https://www.ign.com/articles/fortnite-collaboration-balenciaga-prices-expensive