CD Projekt Red ogłasza, że ​​ekspansja do Cyberpunka 2077, Phantom Liberty, przekroczyła 5 milionów sprzedanych egzemplarzy w 2023 roku

Sprawdź najnowsze ogłoszenie CD Projekt Red dotyczące dodatku Phantom Liberty do gry Cyberpunk 2077, którego sprzedaż w 2023 roku przekroczyła 5 milionów egzemplarzy.

CD Projekt Red ujawnia sukces Phantom Liberty

CD Projekt Red ujawnił, że dodatek do Cyberpunka 2077, Phantom Liberty, przekroczył 5 milionów sprzedanych egzemplarzy w 2023 roku. Studio ogłosiło to na Twitterze i podziękowało wszystkim fanom za pomoc grze w osiągnięciu takiego sukcesu. Chociaż CD Projekt nie podał szerszego kontekstu tego ogłoszenia, wiemy, że po premierze Phantom Liberty studio kontynuuje pracę nad innymi projektami.

Obecnie CD Projekt Red pracuje nad kilkoma projektami, w tym nad kontynuacją Cyberpunka 2077 i nowym, oryginalnym IP o kodzie Hadar. W przygotowaniu są także Wiedźmin 4, zakodowany Polaris i remake pierwszej gry Wiedźmin. Studio oświadczyło także, że nie jest zainteresowane przejęciem przez większy podmiot i ceni sobie niezależność.

W listopadzie 2023 roku CD Projekt Red ujawnił, że od premiery 26 września sprzedano 4,3 miliona egzemplarzy Phantom Liberty, ale teraz wiemy, że pod koniec roku liczba ta wzrosła.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty zdobyła nagrodę dla najlepszej bieżącej gry na gali The Game Awards 2023. W recenzji Cyberpunk 2077: Phantom Liberty opublikowanej przez GameSpot powiedzieliśmy: „Phantom Liberty ucieleśnia to, co najlepsze w Cyberpunk 2077, tworząc ekscytującą strzelankę RPG z sugestywną historią, wciągającą grą drugoplanową treść i niezapomniane wnioski. »

Źródło: www.gamespot.com