CD Projekt Red ogłasza wydanie pakietu REDkit do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon 21 maja 2024 r.

Kolejna wspaniała wiadomość dla fanów Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu! CD Projekt Red ogłosił, że obecnie pracuje nad edytorem modów do gry, która ma zostać wydana na PC jeszcze w tym roku, a obecnie potwierdzono, że data premiery to 21 maja 2024 r. Oznacza to, że za zaledwie kilka tygodni Gracze z całego świata świat będzie miał dostęp do Wiedźmina 3 Redkit, długo oczekiwanego edytora modów opartego na silniku gry.

Oficjalne ogłoszenie

CD Projekt Red podzielił się dziś tą wiadomością w mediach społecznościowych, przypominając graczom, że edytor modów będzie bezpłatny dla każdego, kto posiada już Wiedźmina 3 na PC. Ci, którzy nie posiadają jeszcze gry, mogą ją kupić na platformie Steam, GOG lub w Epic Games Store, aby skorzystać z pakietu REDkit.

Edytor modów do gry Wiedźmin 3

Decyzja ta jest następstwem pracowitego roku dla CD Projekt Red, obejmującego wydanie dodatku Phantom Liberty do Cyberpunk 2077, udostępnienie ścieżki dźwiękowej gry na platformach streamingowych, ujawnienie projektu Cyberpunk w akcji na żywo oraz nominację w czterech kategoriach na The Game Awards 2023. Teraz fani mogą wyczekiwać rychłej premiery edytora modów do Wiedźmina 3 na PC.

CDPR podkreśla, że ​​ten edytor modów pozwoli graczom tworzyć własne doświadczenia w grze, tworząc przygody fantasy z udziałem ich ulubionego łowcy potworów. Należy pamiętać, że ten edytor modów będzie dostępny wyłącznie na PC.

Jeśli jeszcze nie grałeś w Wiedźmina 3, zdecydowanie zalecamy to zrobić, aby odkryć bogaty i wciągający wszechświat gry. A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o CDPR, koniecznie zapoznaj się z recenzjami Game Informer na temat Cyberpunk 2077. : Phantom Liberty i ścieżka dźwiękowa gry.

Czy nie możecie się doczekać możliwości korzystania z edytora modów, który pojawi się w Wiedźminie 3 w przyszłym roku? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach!

Źródło: www.gameinformer.com