Caverns Of Mars to najnowsza gra na Atari, która została „doładowana”.Wydawca Atari ogłosił Groty Marsa naładowanenajnowsze z linii odświeżonych klasycznych tytułów na konsolę Nintendo Switch.

Premiera 9 marca 2023 r. Gra będzie oferować tryb dla jednego gracza i lokalną kooperację dla dwóch graczy podczas przechodzenia przez 30 unikalnych misji osadzonych w trzech głównych „głębiach” Marsa. Wrogów będzie mnóstwo, a amunicja będzie ograniczona, więc musisz być biegły w unikaniu przeszkód i przedzieraniu się przez gruzy, aby zapewnić sobie przetrwanie.

Gra będzie zawierać globalną tabelę wyników (podobnie jak jej bracia „Recharged”) wraz z oryginalną ścieżką dźwiękową autorstwa wielokrotnie nagradzanej artystki i kompozytorki Megan McDuffee. Oto spojrzenie na podstawowe funkcje, dzięki uprzejmości Atari:

– Całkowicie zniszczalny: Środowiska w Jaskinie Marsa: naładowane są w pełni zniszczalne — nie wahaj się przedrzeć przez każdą przeszkodę na swojej drodze, ale uważaj na rezerwy paliwa. Każdy strzał wyczerpuje paliwo, ale szybka podróż zapewnia premie czasowe!
Tryb zręcznościowy: Przemierzaj głębiny Marsa w trzech etapach, strategicznie wybierając ulepszenia i ulepszenia, które sprawią, że każdy bieg będzie wyjątkowy.
Tryb wyzwania: Przejdź przez 30 niewielkich wyzwań związanych z nawigacją, walką i innymi ekscytującymi scenariuszami.
Dziarskie ulepszenia: Zbieraj broń, która w mgnieniu oka zmieni Twoją strategię taktycznych manewrów. Wytycz nową ścieżkę dobrze wycelowanym strzałem z karabinu lub pozwól, by przemówił za ciebie rozrzut wystrzału ze strzelby.

Czy będziesz przedzierać się przez Marsa już 9 marca? Daj nam znać, jeśli kupisz Caverns of Mars Recharged w komentarzu poniżej!

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2023/01/caverns-of-mars-is-the-latest-atari-game-to-get-the-recharged-treatment