Capcom ujawnia nowe, ekskluzywne szczegóły dotyczące Xbox: Kunitsu-Gami, Dragon’s Dogma 2, Exoprimal i Street Fighter 6.

Capcom Highlights ujawniło kilka ekscytujących nowych funkcji dla fanów przygodowych gier akcji.

Kunitsu-Gami: Ścieżka Bogini

Akcja gry toczy się na przeklętej górze Kafuku i oferuje wyjątkowe wrażenia z pięknymi sceneriami i wciągającą rozgrywką.

Cykle dnia i nocy wpływają na grę, oferując różnorodne strategie walki z wrogami i oczyszczenia góry ze zepsucia.

Gracz wciela się w Soha i musi walczyć z Seethe, używając umiejętności podobnych do Kagury i odblokowywać nowe umiejętności w miarę postępów w grze.

Dogmat smoka 2

Gra pozwala graczom stworzyć drużynę składającą się z trzech zarządzanych przez sztuczną inteligencję postaci „Pionów”, zapewniając unikalne interakcje i dynamikę pomiędzy postaciami w grze.

Nowa funkcja umożliwia graczom tworzenie postaci awatarów i pionków za pomocą zaawansowanych narzędzi dostosowywania.

Egzopierwotny

Exoprimal to internetowa gra akcji przedstawiająca bitwy pomiędzy zaawansowanymi technologicznie egzoszkieletami a dinozaurami, oferująca regularne aktualizacje i nieoczekiwaną współpracę.

Wraz z najnowszą aktualizacją dostępne są dwa nowe tryby gry, dające graczom możliwość dostosowania swoich wrażeń z gry.

Uliczny wojownik 6

Zapowiedziano nową wersję Street Fighter z ulepszeniami rozgrywki, nowym trybem fabularnym i kultowymi postaciami.

Gra oferuje trzy rodzaje sterowania dostosowane do wszystkich poziomów umiejętności, a także satysfakcjonujące wrażenia online dla fanów serii.

Źródło: news.xbox.com