Capcom: szczegóły i ogłoszenia dotyczące Kunitsu-Gami, Dead Rising Deluxe Remaster i Resident Evil 7 na iOS/Mac

Capcom Next było tego lata bardziej zwięzłym wydarzeniem. Koncentrował się na dostarczaniu aktualizacji tylko dla trzech tytułów: Kunitsu-Gami: Path of the Goddess, Dead Rising Deluxe Remaster i portu Resident Evil 7: Biohazard na iOS/Mac. Oto krótkie podsumowanie każdego ogłoszenia, które zawiera najmniejszy zwiastun nadchodzącego tytułu Resident Evil.

Kunitsu-Gami: Ścieżka Bogini

Przed premierą 19 lipca ta fantastyczna mieszanka gry akcji i strategii jest dziś dostępna w wersji demonstracyjnej na wszystkich platformach, na których gra jest dostępna. Demo będzie zawierać także treści będące crossoverami z Okami w postaci tematycznych broni i kostiumów dla głównego bohatera i dziewczynki. Co dziwne, zawartość Okami pojawi się tylko w wersji demonstracyjnej, ale Capcom twierdzi, że jeśli zagra w nią wystarczająca liczba osób, elementy te będą dostępne w pełnej wersji gry w chwili premiery poprzez aktualizację.

Remaster Deluxe Dead Rising

Remaster gry o zombie z 2006 roku pojawi się 19 września (wersja fizyczna pojawi się w listopadzie). Po raz pierwszy przyjrzeliśmy się rozgrywce i kilku porównaniom graficznym „przed i po”, podkreślając, jak naprawdę dramatyczna jest poprawa prezentacji. Gra będzie działać w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę, a oświetlenie będzie działać w czasie rzeczywistym, zmieniając się w zależności od pory dnia. Ulepszenia rozgrywki obejmują możliwość poruszania się podczas celowania, funkcję automatycznego zapisywania, lepszy interfejs użytkownika i ulepszone zachowanie NPC. Dead Rising Deluxe Remaster będzie dostępny na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC.

Resident Evil 7: Biohazard na iOS i Mac

Najnowszy port mobilny RE oferuje ulepszone sterowanie dotykowe i nową funkcję automatycznego celowania/strzelania dla tych, którzy potrzebują dodatkowego wsparcia. Menu i ekwipunek są teraz kompatybilne z dotykiem. Capcom ujawnia, że ​​pierwsza część gry jest darmowa, co pozwala graczom wypróbować ją przed zakupem.

Dodatkowo Capcom potwierdza to, co było już chyba oczywiste: prace nad nowym Resident Evil trwają. Dyrektor RE7, Koshi Nakanishi, najwyraźniej wrócił na stanowisko dyrektora i powiedział: „Naprawdę trudno było wiedzieć, co robić po 7. Ale rozpracowałem to i szczerze mówiąc, wygląda to naprawdę imponująco”. Nie mogę teraz zdradzić szczegółów, ale mam nadzieję, że nie możecie się doczekać tego dnia, kiedy to nastąpi. »

Źródło: www.gameinformer.com