Gra The Lord of the Rings: Gollum – premiera na PS5, PS4, Xbox i PC.

Premiera Władcy Pierścieni: Gollum

W czwartek, 25 maja, debiutuje gra The Lord of the Rings: Gollum na PlayStation 5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC. Wersja na Nintendo Switch jest zaplanowana na koniec tego roku.

Wyciekła cała gra przed premierą

Nie będziemy tutaj udostępniać żadnych spoilerów ani linków do nich, ale ktoś zamieścił na YouTube film instruktażowy przedstawiający całą grę. Od tego czasu wideo zostało usunięte, ale pozostawało online przez kilka godzin, zanim zostało usunięte. Istnieją wątki zarówno na Reddit, jak i resetera omawiające wyciekły materiał.

IGN skontaktował się z deweloperem Daedalic Entertainment w celu uzyskania komentarza.

Zawartość gry

Gracze będą skradać się po Śródziemiu, dokonując wyborów, aby sprzymierzyć się z ciemniejszym Gollumem lub łagodniejszym Sméagolem. W grze nie zabraknie również elementów skradania się i parkouru.

Opóźnienia i wrażenia z gry

Gollum miał długą drogę do wydania, ponieważ pierwotnie gra miała ukazać się w 2021 roku. Po wielu opóźnieniach dowiedzieliśmy się o jej aktualnej dacie premiery na początku tego roku. Zabraliśmy się za grę w marcu i powiedzieliśmy: „Władca Pierścieni: Gollum przynajmniej robi dobre pierwsze wrażenie, przedstawiając solidne argumenty przemawiające za pilotowaniem jednej z najdziwniejszych, a jednocześnie najważniejszych postaci w grze”.

Logan Plant jest niezależnym pisarzem dla IGN zajmującym się grami wideo i wiadomościami rozrywkowymi. Ma ponad siedmioletnie doświadczenie w branży gier, zdobyte w IGN, Nintendo Wire, Switch Player Magazine i Lifewire. Znajdź go na Twitterze @LoganJPlant.

Źródło: https://www.ign.com/articles/the-entirety-of-lord-of-the-rings-gollum-leaks-on-youtube-ahead-of-release.