Call of Duty: Warzone – najlepsze miejsca do lądowania w kalderze w sezonie 1


Nowa mapa Caldera w Call of Duty: Warzone to bujna wyspa z wodospadami, laguną, a nawet ogromnym wulkanem, więc łatwo jest rozproszyć całą piękną scenerię, ale ważne jest, aby wiedzieć, gdzie upuścić, aby zdobyć przyzwoite łupy. Tutaj podajemy niektóre z najlepszych lokalizacji do lądowania na Calderze, które mogą zależeć od preferowanej listy odtwarzania, niezależnie od tego, czy idziesz na wysokie zabójstwa, czy po prostu szukasz spokojnego miejsca, aby zacząć.

Call Of Duty: Warzone – Najlepsze miejsca do lądowania na kalderze

Lotnisko

Lotnisko Caldery

Lotnisko Caldery to dobry wybór, jeśli chcesz od razu wejść do akcji, ponieważ jest to popularna lokalizacja z dużą ilością budynków i pojazdów. Zbierz łup w jednym z wielu hangarów na lotnisku, zdobądź kontrakt, a następnie użyj samolotu lub pojazdu, gdy nadejdzie czas, aby wyruszyć. Jest to świetne miejsce do zdobycia podczas grania w trybie Plunder, trio lub quadach, zwłaszcza jeśli chcesz zdobyć mnóstwo zabójstw i gotówki.

Kopalnie

Kopalnie Kaldery
Kopalnie Kaldery

Kopalnie to kolejny popularny wybór do odtwarzania trio lub quadów, zwłaszcza jeśli chcesz grać w gry o wysokim poziomie zabijania. Jest tu dużo niebezpiecznie otwartego terenu z zaledwie kilkoma skupiskami budynków do wyboru, więc wybierz obszar do lądowania blisko siebie jako drużyna, aby zacząć plądrować. Z przyzwoitym sprzętem kopalnia fosforanów Caldery może być ekscytującym miejscem do zabijania. Jest to centralny obszar mapy z dużą ilością otwartych linii wzroku, co pozwala kontrolować lokalizację i łatwo wybierać przeciwników, którzy próbują się przebić. Oznacza to również, że jest to świetne miejsce do zrzutu, jeśli ty lub twoi koledzy z drużyny lubicie strzelać.

Szczyt

Szczyt Kaldery
Szczyt Kaldery

Szczyt wulkanu Caldera jest często dość zatłoczony, ale przy odrobinie szczęścia lub umiejętnościach możesz zdobyć przyzwoite zabójstwa i szybko zostać splądrowanym. Ponieważ Szczyt jest wzniesionym miejscem w pobliżu środka mapy, jest to świetny punkt wyjścia do szybkiego zabijania, a następnie łatwego ześlizgiwania się do prawie każdej innej części mapy.

Kapitał

Stolica
Stolica

Caldera’s Capital to duża lokacja, która jest całkowicie wypełniona łupami. Często jest to zajęty spadek, więc możesz wziąć udział w wczesnych strzelaninach, aby skorzystać z okazji do gry z wysokimi zabójstwami. Jednak obszar miasta jest również na tyle duży, że zwykle możesz skręcić i wymknąć się przeciwnikom, aby łupić i grać nieco wolniej. To świetny drop do grania w Plunder i zdobywania mnóstwa gotówki, ale może również działać w przypadku solówek, duetów, trio i quadów.

Gruzy

Ruiny
Ruiny

Jeśli grasz w solówki i duety, które chcą mniej agresywne podejście i nie wybierają się do tych wymagających zabójstw, Ruiny powinny być dla ciebie nieco cichsze. W ruinach jest również wystarczająco dużo łupów, abyś mógł się przygotować, zanim ruszysz w bardziej chaotyczne miejsce. Jednak znajduje się w pobliżu zachodniego wybrzeża wyspy i często pada ofiarą jednego z wczesnych zawaleń kręgów, więc będziesz chciał szybko łupić i być gotowym do ruchu.

Laguna

Laguna
Laguna

Caldera’s Lagoon wygląda jak tropikalny raj, który najlepiej nadaje się do pływania lub pracy nad opalenizną, ale jest to również kolejne świetne miejsce, w którym możesz mieć spokojniejsze miejsce do zrzutu dla solówek lub duetów. Ten obszar prawie nigdy nie wydaje się być bardzo kontrowersyjnym obszarem i jest na tyle otwarty, że prawdopodobnie zobaczysz wszelkie zagrożenia, które pojawią się na twojej drodze. Chwyć dowolny sprzęt, jaki możesz tutaj, a następnie obróć się do bardziej ruchliwego obszaru, takiego jak wioska lub lotnisko, aby wejść do akcji.

Te lokalizacje na mapie powinny pomóc ci zostać splądrowanym, aby odnieść sukces na kalderze Warzone. Koniecznie sprawdź nasz przewodnik po bunkrach Caldera, jeśli szukasz obszarów do zbadania i pisanek do polowania. A tutaj polecamy najlepsze wyposażenie Warzone na sezon 1.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/call-of-duty-warzone-best-caldera-landing-spots-for-season-1/1100-6499291/?ftag=CAD-01-10abi2f