Call Of Duty Warzone i Black Ops Cold War oferują w ten weekend podwójne PD broni



Firma Activision ogłosiła wydarzenie z podwójnymi PD dla Call of Duty: Warzone i Black Ops Cold War. Od 24 września do 27 września każdy, kto gra w Warzone i Black Ops Cold War (które mają wspólne postępy), otrzyma podwójne PD broni.

Wygląda na to, że to podwójne PD jest przeznaczone tylko dla broni i nie jest to ogólne podwójne PD za awansowanie ani podwójne PD za przepustkę bojową. Jak wskazuje tweet informujący o tym, podwójne PD broni mogą pomóc ci podnieść poziom dwuręcznej broni Sai, którą możesz teraz odblokować w wydarzeniu „Liczby”.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z przewodnikiem GameSpot, w jaki sposób odblokować broń do walki wręcz Sai (i zdobyć nagrodę w wysokości 5000 XP!) zarówno w Black Ops Cold War, jak i Warzone. To wydarzenie trwa tylko dwa tygodnie.

Warzone i Black Ops Podwójna broń z zimnej wojny

  • Czas rozpoczęcia: 24 września, 10:00 CET
  • Koniec czasu: 27 września, 10:00 CET

W innych wiadomościach o Call of Duty, Sledgehammer Games ogłosiło, jak zmienia Call of Duty: Vanguard po ostatniej wersji beta, a nadchodzi wiele zmian.

Warzone ma nastąpić poważna zmiana jeszcze w tym roku, kiedy deweloper Raven Software wprowadzi zupełnie nową mapę, Warzone Pacific, która wydaje się być największą jak dotąd zmianą w grze Battle Royale. Oprócz zupełnie nowego środowiska nadchodzi nowy system przeciwdziałania oszustwom.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.



Source : https://www.gamespot.com/articles/call-of-duty-warzone-and-black-ops-cold-war-are-offering-double-weapon-xp-this-weekend/1100-6496458/?ftag=CAD-01-10abi2f