Call Of Duty: Vanguard Attack on Titan Crossover przenosi Leviego Ackermana na pole bitwy


Nie ma żadnych tytanów do zabicia w Call of Duty: Vanguard lub Warzone Pacific, o których wiemy, ale gdyby byli, wkrótce drżeliby, ponieważ Levi Ackerman dołącza do walki.

Ujawniona dzisiaj w oficjalnym wpisie na blogu Call of Duty, ta współpraca została przygotowana, aby uczcić zarówno półsezon pierwszego sezonu Vanguard i Warzone Pacific, jak i ostatni sezon Attack on Titan, który właśnie rozpoczął się w tym tygodniu. Od 20 stycznia gracze mogą kupować Pakiet Tracer: Atak Tytanów – pakiet Levi Edition.

„Ten 10-elementowy pakiet sklepowy jest przeznaczony nie tylko dla superfanów serii; ma styl i siłę ognia, aby stać się liderem wśród żołnierzy, podobnie jak Levi Ackerman” – czytamy na blogu. „Jednym z najbardziej godnych uwagi dodatków do tego zestawu jest „Tytan Piercer”, schemat broni, który modeluje samo ostrze, które może zabijać Tytanów. Wykonane z ultratwardej stali, jedynego materiału, który może przeciąć ciało Tytana, to jednoostrzowe ostrze jest więcej niż zdolne do przecinania oddziałów z łatwością”.

W tym pakiecie inspirowanym Levim dostępny jest również legendarny film wykończeniowy „Steel Cut”, a także wprowadzenie do „Ekskluzywnego w awangardzie manewru w pionie” oraz najciekawsza atrakcja „Ultrahard Steel”. W tym zestawie są jeszcze dwie inne bronie: legendarne schematy broni pistoletowej „Historia” i karabinu szturmowego „Ymir Curse”.

„Ymir Curse jest stworzony dla operatorów, którzy szczycą się celnymi strzałami z dystansu” – czytamy na blogu. „Dzięki konfiguracji z dziewięcioma zaczepami, niemal zerowemu poziomemu odrzutowi i prawie maksymalnemu efektywnemu zasięgowi i prędkości pocisku, ten legendarny schemat broni jest fenomenalny na odległość, zwłaszcza gdy operator jest na koniu”.

„Jeśli chodzi o pistolet maszynowy Historia, jest on najlepiej używany przez operatorów biegających i strzelających, którzy chcą celnie strzelać z biodra podczas sprintu. Zawiera magazynek mniejszego kalibru, który zapewnia lepszą prędkość i większą szybkostrzelność, co świetnie sprawdza się w przypadku Gunga -Strategie Ho w trybie wieloosobowym Vanguard i Warzone Pacific.

Blog mówi, że każdy operator może władać tą bronią, ale sierż. Daniel z Piekielnych Ogarów będzie w pełni przygotowany do walki dzięki skórce operatora „Korpus ankiety” zawartej w tym pakiecie Levi.

Cena pakietu nie została ogłoszona, ale jeśli jest podobny do innych tego typu pakietów, spodziewaj się, że będzie kosztował około 20 USD.

Aby dowiedzieć się więcej o tym pakiecie, w tym przyjrzeć się ozdobom na broń, i tym, co nadejdzie w aktualizacji śródsezonowej, zajrzyjcie do pełnego wpisu na blogu. Następnie sprawdź Informator gry Przejrzyj Call of Duty Vanguard, a następnie przeczytaj o tym, jak Activision podejmuje kroki prawne przeciwko dużemu dystrybutorowi kodów Call of Duty.


Czy jesteś podekscytowany tym pakietem Levi Ackerman? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/01/11/call-of-duty-vanguard-attack-on-titan-crossover-brings-levi-ackerman-to-the-battlefield