Call of Duty: Modern Warfare 3 zmierza na Xbox One i PS4

Call of Duty: Modern Warfare 3 pojawia się na PS4 i Xbox One

Zamieszanie szalało dziś wokół nadchodzącej premiery Call of Duty: Modern Warfare 3 i jej dostępności na PS4 i Xbox One, oprócz platform obecnej generacji. Fani CoD, którzy nie mają jeszcze konsoli PS5 lub Xbox Series, mogą być spokojni, bo tak, gra ukaże się również na starsze generacje.

Zapobiegaj zamieszaniu

Zamieszanie powstało po tweecie użytkownika Twittera i twórcy treści, TheGamingRevolution, który zauważył, że na oficjalnej stronie Xbox dla Call of Duty: Modern Warfare 3 wymieniono tylko Xbox Series X i S, bez Xbox One. Użytkownik wskazał również na wideo na oficjalnym koncie PlayStation, które pozornie potwierdza premiery PS5 i PS4, pozostawiając pewne wątpliwości co do tego, co tak naprawdę się dzieje. Czy jeden z dwóch konstruktorów konsoli popełnił błąd? Czy gra zostanie wydana na PS4, ale nie na Xbox One?

Nie panikuj

Na szczęście nie ma powodu do zmartwień. Od tego czasu oficjalna witryna Xbox została zaktualizowana, aby zawierała zarówno Xbox Series X i S, jak i Xbox One, a IGN niezależnie potwierdził, że zarówno lista Xbox, jak i PlayStation są poprawne. . Wydarzenie ujawnienia Call of Duty: Warzone zaplanowano na 17 sierpnia, co powinno potwierdzić rzeczy w bardziej konkretny sposób, ale w międzyczasie gracze na konsolach poprzedniej generacji nie muszą się martwić, że zostaną w tyle.

zrozumiałe zamieszanie

Zamieszanie wokół dzisiejszych platform było zrozumiałe, biorąc pod uwagę cykl wiadomości wokół Call of Duty: Modern Warfare 3 ostatnio. Gra była notorycznie podatna na wycieki w miesiącach poprzedzających jej ujawnienie i datę premiery 10 listopada 2023 r., Do tego stopnia, że ​​Activision ostatecznie wykorzystało humor tego wszystkiego. Miejmy nadzieję, że to wydarzenie 17 sierpnia wyjaśni sprawę na tyle, aby wszyscy byli zadowoleni przed listopadem.

Zdjęcie :

Źródło: www.ign.com