Call of Duty: Modern Warfare 3 teorie fanów zwiastuna

Przygotuj się na podmuch akcji i adrenaliny, ponieważ nowa teoria dotycząca Call of Duty: Modern Warfare 3 jest teraz wściekła w społeczności. Podczas gdy fani widzieli już, jak Kapitan Price i spółka wyruszają na misję pokonania słynnego antagonisty serii, Władimira Makarowa, teoria ta oferuje nowe podejście do kultowego poziomu z poprzedniej gry.

Nowy odcinek No Russian?

Słynny poziom No Russian, znany jako jeden z najbardziej kontrowersyjnych poziomów w historii gier wideo, może powrócić w Modern Warfare 3. Przypominamy, że No Russian była misją w Modern Warfare 2, w której gracz był udział w masowej strzelaninie na rosyjskim lotnisku. Chociaż gracz nie musiał strzelać do cywilów, a nawet mógł pominąć tę część gry, No Russian wywołał ogromne kontrowersje ze względu na graficzne przedstawienie śmierci cywilów z rąk terrorystów.

14 lat później fani Call of Duty uważają, że możemy spodziewać się świeżego spojrzenia na No Russian w Modern Warfare 3. Rzeczywiście, zwiastun Makarova zawiera krótki klip pokazujący spanikowanych cywilów na stadionie Verdansk. Szybki rzut oka na herb fikcyjnej drużyny piłkarskiej Verdansk Sparks potwierdza, że ​​gra osadzona jest w tym samym uniwersum co Warzone i Modern Warfare 2019.

Biorąc pod uwagę, że Verdansk został zniszczony przez eksplozję nuklearną w 2021 roku (przynajmniej jeśli wierzyć twórcom), fani spekulują, że może istnieć misja retrospekcji ujawniająca, że ​​​​Makarov zorganizował inwazję na Verdansk od samego początku. Zgodnie z tą teorią, w nowej wersji No Russian gracz będzie miał widok pierwszej osoby na tę inwazję.

Różne interpretacje

Jednak inni gracze wysuwają inną hipotezę: misja No Russian-esque w Modern Warfare 3 miałaby miejsce na pokładzie samolotu. W scenie po napisach z kampanii Modern Warfare 2 z 2022 roku Makarow wysyła komórkę terrorystyczną, by porwał rosyjski samolot z cywilami na pokładzie. Makarow nakazuje im, aby nie mówili po rosyjsku za pośrednictwem wiadomości tekstowej tuż przed rozpoczęciem ataku. Niewykluczone zatem, że Modern Warfare 3 bezpośrednio pogrąży gracza w chaosie samolotu.

Oczywiście na razie to tylko spekulacje. Możemy być jednak pewni, że Activision dokładnie wie, co robi, obracając nostalgię fanów Call of Duty w kierunku ukochanych Modern Warfare 2 i Warzone.

Więcej dowiemy się 17 sierpnia podczas wydarzenia Modern Warfare 3 odbywającego się w Warzone. Premiera gry planowana jest na 10 listopada.

Źródło: www.ign.com