Call of Duty: Modern Warfare 2 otrzyma w listopadzie tryb Hardcore, teraz nazywany Tier 1Hardcorowa playlista Call of Duty: Modern Warfare 2, która teraz nazywa się Tier 1, pojawi się dopiero na początku pierwszego sezonu gry 16 listopada 2022 roku.

Jak opisano na oficjalnym blogu Call of Duty, playlisty poziomu 1 oferują „bardziej wymagające wrażenia w porównaniu z tradycyjnym trybem wieloosobowym. Operatorzy mają mniej zdrowia i ograniczone elementy interfejsu, a także włączony jest przyjazny ogień. Te elementy są spójne we wszystkich trybach gry, które obsługują wariant Tier 1”.

Playlista poziomu 1 to nie jedyna rzecz, na którą właściciele Call of Duty: Modern Warfare 2 będą musieli czekać, ponieważ przepustka bojowa gry zostanie również uruchomiona pierwszego dnia sezonu 01 wraz z długo oczekiwanym nadejściem Call of Duty : Warzone 2.0.

Mówiąc o Call of Duty: Warzone 2.0, które będzie darmowe i będzie zawierać tradycyjną rozgrywkę battle royale z nowym zwrotem akcji, gra będzie również zawierać nowy „tryb ekstrakcji” zwany DMZ, który wydaje się być podobny do tytułów jak Ucieczka z Tarkowa.

Warzone 2.0 to „w pełni odnowione doświadczenie” i odbędzie się na pustyni Al Mazrah, fikcyjnym regionie Azji Zachodniej. Gracze będą walczyć z AI, a także z prawdziwymi graczami, jeśli chcą być ostatnimi stojącymi. Będzie też nowe „zamknięcie wielu kręgów”, walka w wodzie, nowy gułag i nie tylko.

Czekając na listę odtwarzania poziomu 1 i Warzone 2.0, koniecznie sprawdź naszą recenzję kampanii Call of Duty: Modern Warfare 2, aby sprawdzić, czy jest warta twojego czasu.

Możesz także przejść do wszystkich innych ofert dla wielu graczy, a nasze przewodniki wiki pomogą Ci stać się najlepszym z najlepszych. Niektóre najważniejsze informacje obejmują nasze najlepsze wskazówki dotyczące trybu wieloosobowego Call of Duty: Modern Warfare 2, sposób działania progresji i najlepsze ustawienia do wyboru.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres newsstips@ign.com.

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @AdamKurs i dalej Skurcz.

Źródło : https://www.ign.com/articles/call-of-duty-modern-warfare-2-hardcore-mode-now-called-tier-1-in-november