Call of Duty: Modern Warfare 2 Composer opuścił projekt z powodu trudnej „dynamicznej pracy”Call of Duty: Modern Warfare 2 i kompozytorka Warzone Sarah Schachner podzieliły się, że nie będzie już komponować muzyki do gier, ponieważ miała trudną „dynamikę pracy” z dyrektorem audio przy projektach.

Jak donosi Variety, Schachner nie wskazał konkretnie reżysera dźwięku, ale mówi się, że jest to Stephen Miller. Zwróciła się jednak do wielu fanów, którzy pytali o wydanie ścieżki dźwiękowej Modern Warfare 2. Niestety, może to nie być odpowiedź, na którą wielu liczyło.

„Z przykrością stwierdzam, że nie mogę już dłużej komponować muzyki do MWII / Warzone” – napisał Schachner Świergot. „W ciągu ostatnich kilku miesięcy dynamika pracy z reżyserem dźwięku stawała się coraz bardziej wymagająca i nie widzę żadnej drogi naprzód. Na razie nie jestem pewien statusu i planu wydania ścieżki dźwiękowej, ponieważ została ona usunięta z moje ręce.

„Chociaż nie mam żadnej kontroli nad tym, jak muzyka jest prezentowana w grze, to, co zostanie wydane na ścieżce dźwiękowej, nie jest moją artystyczną intencją w odniesieniu do miksowania i masteringu. Mike Dean był częścią kreatywnej wizji albumu a także mikser Frank Wolf. Mamy pod ręką mistrzów ścieżki dźwiękowej od Mike’a, których niestety nigdy nie usłyszysz.”

Następnie poświęciła czas, by pochwalić pracę zespołu audio jako całości, jednocześnie żałując, że nadal cieszymy się ścieżką dźwiękową, ponieważ tak ciężko nad nią pracowała.

„Chciałbym docenić niesamowitą ciężką pracę całego zespołu audio i mam nadzieję, że nadal Ci się to podoba, ponieważ włożyłem w to tyle pracy i wysiłku” – powiedział Schachner. Muzyka zawiera kilka wspaniałych występów muzyków Basecka, Briana Mantia i MB Gordona. Naprawdę doceniam dotychczasowy zasięg i czuję się odpowiedzialny wobec fanów, aby pozostali autentyczni w moim podejściu do gry i jej brzmienia, są częścią tworzenia od wielu lat.”

Schachner zbudowała przez lata imponujące CV, skomponowała muzykę do czterech gier Assassin’s Creed (w tym Assassin’s Creed Valhalla), dwóch innych gier Call of Duty, Anthem i Hulu’s Prey.

Aby dowiedzieć się więcej o Call of Duty: Modern Warfare 2, zapoznaj się z naszą recenzją jego kampanii i trybu wieloosobowego oraz wiadomością, że miał on największy weekend otwarcia w historii serii.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres newsstips@ign.com.

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @AdamKurs i dalej Skurcz.

Źródło : https://www.ign.com/articles/call-of-duty-modern-warfare-2-composer-has-left-the-project-due-to-a-challenging-working-dynamic