Call Of Duty Mobile: najlepsze klasy do Battle Royale


Battle Royale w Call of Duty Mobile pozwala ci wskoczyć na mapę z jedną z wielu dostępnych klas, które są unikalnymi specjalizacjami zaprojektowanymi, aby dać ci profit podczas meczów. Obecnie do wyboru jest 15 klas, a kolejne dwie pojawią się w przyszłej aktualizacji. Nasz poradnik pomoże Ci wybrać spośród najlepszych klas w Call of Duty Mobile, dzięki czemu znajdziesz taką, która pasuje do Twojego stylu gry.

Jak odblokować dodatkowe klasy Battle Royale

Wiele najlepszych klas jest dostępnych bez żadnych dodatkowych wymagań, ale niektóre klasy dodane w późniejszych sezonach są zablokowane i należy je kupić. Ale nie martw się: to nie znaczy, że musisz wydawać prawdziwą gotówkę. Kredyty to unikalny system walutowy Call of Duty Mobile, który jest odrębną walutą od punktów COD, które możesz kupić we wszystkich grach Call of Duty. Kredyty zdobywa się po prostu grając w grę i wypełniając wyzwania lub poprzez codzienne bonusy za logowanie i wydarzenia. Te punkty to grind, ale jeśli nie wyrzucisz ich na przedmioty kosmetyczne w sklepie, nie powinno ci zająć dużo czasu, aby zarobić wystarczająco dużo, aby kupić niektóre klasy.

Ninja

Klasa ninja

Aktywną umiejętnością Ninja jest hak. Działa to tak samo, jak sprzęt z chwytakiem w innych grach Call of Duty. Po prostu celujesz i strzelasz z haka, a on przyciągnie cię do celu. Umiejętność pasywna to Dead Silence, która zapewnia cichy ruch w odległości 12 metrów od wroga.

Ninja to zdecydowanie jedna z najwyższych klas w Battle Royale. Dodatkowa mobilność chwytaka w połączeniu z prawie bezgłośnymi krokami czyni go idealnym dla graczy solo lub każdego, kto ma agresywny styl gry.

Zwiadowca

Klasa harcerska
Klasa harcerska

Aktywną umiejętnością Scouta jest Sensor Dart, w którą możesz strzelać, aby zobaczyć wrogie pozycje na radarze. Ten ekwipunek jest sparowany z Trackerem, który jest atutem, który pozwala widzieć kroki wroga przez kilka sekund.

Klasa Scout może być świetna do gry w tria lub quady. Możesz zapewnić swoim kolegom z drużyny naprawdę przydatne informacje o położeniu wroga i wyróżnionych śladach. Wiedząc, ilu wrogów jest w pobliżu, możesz lepiej zdecydować, czy chcesz odepchnąć drużynę, czy się wycofać. Jeśli styl gry Twojej drużyny jest agresywny, świetnie jest też wyposażyć siebie lub członka drużyny.

Hałaśliwy i złośliwy duch

Klasa Poltergeist
Klasa Poltergeist

Aktywną zdolnością Poltergeista jest Aktywny Kamuflaż, który pozwala ci stać się prawie niewidzialnym na krótki czas. Voidwalker to pasywna zdolność Poltergeista, która zwiększa prędkość biegania i chodzenia podczas korzystania z aktywnego kamuflażu.

Istnieje wiele przydatnych korzyści z używania Poltergeist. Aktywny kamuflaż i Voidwalker mogą dać ci możliwość oskrzydlenia wroga w celu wykonania podstępnego ataku, zmiany pozycji w lepszym miejscu do strzelaniny, ucieczki przed nieudaną walką, a nawet wykorzystania czasu na złapanie nieśmiertelnika martwego członka drużyny.

Niestety, Poltergeist nie jest automatycznie dostępny od samego początku. Klasa jest zablokowana i należy ją kupić w sklepie w grze. Kosztuje to 2000 kredytów.

Mistrz pułapek

Klasa mistrza pułapek
Klasa mistrza pułapek

Aktywna zdolność Trap Mastera pozwala umieścić na mapie elektryczne przewody wyzwalające. Wrogowie, którzy przejdą przez pułapki, otrzymają obrażenia i będą mieli zmniejszoną prędkość ruchu. Umiejętnością pasywną jest Efekt Terytorialny, który zwiększa prędkość poruszania się i odnawiania umiejętności pobliskich sojuszników.

Trap Master może służyć jako świetna obrona podczas robienia początkowego sprzętu do grabieży. Może to być również dobre, jeśli twój styl gry jest powolny i taktyczny, a planujesz postój i czekanie na wrogów. Jest to jednak kolejna klasa, która nie jest dla ciebie początkowo odblokowana. Musisz to kupić w sklepie za 2000 kredytów.

Błazen

Klasa klauna
Klasa klauna

(Ta nazwa klasy nie pasuje już do umiejętności, ponieważ Clown był wcześniej używany do opisywania elementu wyposażenia robota-zabawki, który przyciągałby zombie i ostatecznie eksplodował. Można nim rzucać we wrogów, aby zwabić do nich zombie. atakuj psy zamiast wybuchowego wabika dla zombie.)

W obecnej wersji klasowej, aktywna zdolność Klauna pozwala przyzywać psy, które zaatakują pobliskich wrogów. A pasywną zdolnością jest Canine Obliterator, który zmniejsza odległość, jaką pies może śledzić do 15 metrów.

Myślę, że aktywna umiejętność posiadania psów atakujących jest świetną obroną, jeśli lubisz lądować w Hot Drops, a także może służyć jako gra ofensywna, gdy wiesz, że w pobliżu są wrogowie. Niestety jest to jedna z pasywnych umiejętności, która wydaje się mniej opłacalna. Jest to przydatne tylko wtedy, gdy twoi przeciwnicy również biegają klasą klauna.

Oszust

Klasa oszusta
Klasa oszusta

Aktywną zdolnością Trickstera jest Psychoza, która pozwala na użycie dwóch holograficznych wabików i znaczne zwiększenie prędkości, aby zmylić wrogów. Zdolnością pasywną jest Alert, która pozwala słyszeć kroki wroga z szerokim zakresem słyszenia.

Wabiki i przyspieszenie mogą być używane zarówno ofensywnie, jak i defensywnie. Możesz zmylić wrogów w trakcie walki, aby dać ci przewagę, wywabić ich z ukrycia lub wykorzystać rozproszenie, aby uciec przed złą sytuacją. Jest to klasa, która może dobrze działać, niezależnie od tego, czy grasz solo, czy w drużynie w duetach, trio lub quadach.

Obrońca

Klasa obrońcy
Klasa obrońcy

Aktywna zdolność obrońcy zapewnia tarczę transformacyjną. Jest to rozkładana tarcza, która powoduje efekt błysku na wszystkich otaczających wrogów. Wzmocniony to umiejętność pasywna, która zmniejszy wszystkie obrażenia poza ostrzałem o 25%.

To może być solidny wybór dla twojej klasy, zarówno solo, jak i w drużynie. Służy to nie tylko tymczasowemu utrudnieniu widzenia przeciwnika, ale także zapewnia dodatkową osłonę. Dodatkowo świetnie będzie mieć zdolność Wzmocnienie, ponieważ pomaga ona odnosić mniej obrażeń od takich rzeczy, jak ataki w zwarciu i granaty.

Jeśli chcesz zbudować mocne wyposażenie broni, mamy przewodnik po funkcji rusznikarza Call of Duty Mobile, który pomoże Ci rozpocząć dostosowywanie broni.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.Source : https://www.gamespot.com/articles/call-of-duty-mobile-best-classes-for-battle-royale/1100-6497281/?ftag=CAD-01-10abi2f