Call of Duty: Black Ops 6 zapowiedziane w Game Passie od pierwszego dnia

Premiera Call of Duty: Black Ops 6 w ramach Xbox Game Pass potwierdzona przez Xbox

Strategiczne przejęcie dla Xbox

Jednym z głównych powodów, dla których Xbox przejął Activision Blizzard, była seria Call of Duty, strzelanka pierwszoosobowa, która od dziesięcioleci dominuje na listach najlepiej sprzedających się gier. To idealny kandydat do uruchomienia w ramach Xbox Game Pass, usługi subskrypcji gier firmy Microsoft, w celu przyciągnięcia nowych subskrybentów. Black Ops 6 zostało oficjalnie ujawnione w zeszłym tygodniu i choć wspominano, że może pojawić się w ramach usługi Game Pass, wiadomość została dziś potwierdzona przez Xbox. Call of Duty: Black Ops 6 będzie dostępne w ramach Game Pass już pierwszego dnia.

Ujawniono intrygujące zwiastuny

Na ten moment nie wiemy zbyt wiele o grze, ale na razie wypuszczono dwa zwiastuny z aktorską akcją. Pierwsza przedstawia grupę ludzi zakrywających twarze Mount Rushmore opaskami na głowie z napisem „Prawda jest tam”. Drugi, opublikowany dzisiaj, można zobaczyć poniżej.

Zawiera czarno-biały materiał filmowy przedstawiający światowych przywódców mówiących cicho o wielkim spisku dotyczącym sfabrykowanych wojen i nieuchwytnej natury prawdy. Zwiastun kończy się pełnym tytułem gry oraz przypomnieniem, że pełna prezentacja odbędzie się 9 czerwca, po letniej prezentacji Xbox.

Więcej informacji o Call of Duty znajdziesz w naszych recenzjach Call of Duty: Modern Warfare III i Call of Duty: Black Ops Cold War.

Źródło: www.gameinformer.com