Kao the Kangaroo: Bend the Roo’les – pięciopoziomowa przygoda

Kao the Kangaroo: Bend the Roo’les – nowa pięciopoziomowa przygoda

Kangur Kao powraca w nowej pięciopoziomowej przygodzie, w której podejmują niebezpieczeństwa Wiecznego Świata! Zrzędliwy stary krab został wzmocniony mocą Wiecznego Świata, dając mu władzę nad ziemiami. Po latach brutalnego budzenia przez miejscowych krab pragnie zemsty! Tylko Kao ma to, czego potrzeba, aby stawić czoła stukającemu zagrożeniu! Czy Kao będzie w stanie pokonać Króla Krabów?! Czy Enteral World zostanie kiedykolwiek naprawdę wygnany!?!

Bend The Roo’les bierze Kangur Kao formuła i dodaje świeżego akcentu na pięciu wyjątkowych poziomach. Każdy poziom to wyzwanie, które popchnie nawet najbardziej siwych weteranów Kao i platformówek 3D na skraj ich możliwości! Od akcji typu side-scrolling inspirowanej stylem retro po wznoszące się poziomy lawy, na których niebieski jeż kuliłby się ze strachu, Bend The Roo’les to więcej Kao, które znasz i kochasz, w zupełnie nowym stylu.

To DLC kontynuuje historię Kangur Kao wpływy retro, w tym hołdy dla różnych poziomów, w które graliśmy i kochaliśmy przez dziesięciolecia. Kangur Kao odnotowała zmiany we wszystkich aspektach branży i kultury gier wideo. Gdy przygotowujemy się do wypuszczenia kolejnego (dziecięcego) kroku w serii, dobrze jest czerpać inspirację z dziesięcioleci, które pierwotnie wpłynęły na naszą serię. Jako studio zawsze miło jest widzieć naszą odważną gwiazdę Kangaroo w nowych doświadczeniach. Nie możemy się doczekać, aż spróbujesz tego, co przygotowaliśmy!

Zawartość pięciopoziomowej przygody

  • Wyzwania na każdym poziomie
  • Side-scrolling akcja inspirowana stylem retro
  • Poziomy lawy
  • Historia Kangur Kao wpływy retro
  • Hołdy dla różnych poziomów, w które graliśmy i kochaliśmy przez dziesięciolecia

Przygotuj się, by wskoczyć do najnowszej przygody Kao i położyć kres Wiecznemu Światu!

Kao the Kangaroo to piękna platformówka 3D pełna zabawy, eksploracji, przygód i tajemnic! Dołącz do Kao, zadziornego futrzaka, który wyrusza w niezapomnianą wyprawę mającą na celu odkrycie tajemnic związanych ze zniknięciem jego ojca. Będzie przemierzał bogate środowiska, pełne niebezpieczeństw, zagadek i wrogów. Każda tura odkrywa kolejną wskazówkę, a także ujawnia sekretny świat bulgoczący pod powierzchnią.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2023/05/04/kao-the-kangaroo-bending-the-rooles/.