Bungie wprowadza duże zmiany w modach pancerza Destiny 2Deweloper Destiny 2, Bungie, ogłosił poważną zmianę w wyborze modów pancerza, które – jak można się spodziewać – pozwalają modyfikować umiejętności twojej postaci.

Od teraz wszystkie „standardowe” modyfikacje zbroi zostały odblokowane dla wszystkich graczy – ruch, który według Bungie ma na celu umożliwienie „każdemu szansy na cieszenie się wszystkimi modami w ich obecnym stanie” przed nadchodzącym rozszerzeniem Lightfall, które będzie zawierało „duże zmiany „do budownictwa.

To interesujące posunięcie, które pozwoli graczom na znacznie większą swobodę eksperymentowania z modami pancerza, aby znaleźć konfigurację, która najlepiej pasuje do ich stylu gry – bez polegania na losowych szansach na pojawienie się konkretnych modów w sklepie Ada-1 w grze.

Nadchodzące rozszerzenie Lightfall do Destiny 2.

Również interesujące? Ta wzmianka o dalszych zmianach w buildcraftingu w Lightfall – jak również wnioskowanie, że same modyfikacje mogą się zmienić, w oparciu o sugestię, że masowe odblokowywanie modów w tym tygodniu ma na celu posmakowanie ich „obecnego” stanu.

Wygląda na to, że Bungie daje graczom większą elastyczność w próbowaniu ulepszania swoich postaci teraz, jako brama do bardziej fundamentalnych zmian w przyszłości. Czas pokaże, kiedy zbliża się data premiery Lightfall 28 lutego.

Lightfall zabierze fanów Destiny do Neptuna w rozszerzeniu o tematyce cyberpunkowej, które służy jako przedostatni akt w długiej historii Destiny z udziałem The Darkness (nie zespołu z Lowestoft). Oczekuje się, że zakończenie Destiny 2 nastąpi w 2024 r., poprzez rozszerzenie zatytułowane The Final Shape.

Źródło : https://www.eurogamer.net/bungie-makes-big-destiny-2-armour-mods-change