„Bullet Soul” Shmup Duo z krótkim opóźnieniem na przełączniku, wciąż uwalniający jesień


Obraz: Tachion

Aktualizacja [Wed 24th Aug, 2022 10:30 BST]: Bullet Soul i Bullet Soul: Infinite Burst otrzymują niewielkie opóźnienie na Switchu, MAGES. ogłosił w dniu Świergot.

Ta para shmups zostanie wydana kilka tygodni później na całym świecie na Switchu – 29 września, w przeciwieństwie do 9 września na zachodzie (i 22 w Japonii).

Ale nie martw się! MAGÓW. w międzyczasie dał nam do obejrzenia kilka nowych zwiastunów. Jesteśmy pewni, że fani shmup mogą poczekać jeszcze kilka tygodni w tym, co już jest naładowanym miesiącem dla gier na Switcha.

Aby uzyskać więcej informacji na temat obu gier, zapoznaj się z naszą oryginalną historią poniżej.


Oryginalny artykuł [Fri 24th Jun, 2022 10:30 BST]: MAGÓW. ogłosił, że 9 września na całym świecie pojawi się duet shoot ’em up firmy Tachyon, Bullet Soul i Bullet Soul: Infinite Burst Coming to the Switch, a Japonia zobaczy tę grę kilka tygodni później, 22 września.

Ta błyskotliwa strzelanka z piekielnym pociskiem nagradza cię za agresywną grę i szybkie strzelanie. Z muzyką Kenji Ito z Romancing SaGa i Kohata Takahashi z Ridge Racer, niesamowitą pirotechniką i ekscentrycznymi projektami postaci Monogatari artysta Akio Watanabe, jeszcze w tym roku czeka cię gorące strzelaninie.

Gry zostały pierwotnie wydane na Xbox 360 odpowiednio w 2011 i 2014 roku w Japonii, zanim trafiły na Zachód przez Steam w 2017 roku. Obie gry będą kosztować 19,99 USD za sztukę i będą dostępne w eShopie, podczas gdy w Japonii będziesz w stanie odebrać fizyczny podwójny pakiet w obu grach.

Oto podsumowanie tego, czego można się spodziewać po tych nowych reedycjach na oficjalnej stronie gry:

Dwie gry z gorącej, wysokooktanowej strzelanki „Bullet Soul” są teraz dostępne do pobrania w wersji cyfrowej!

Steruj 4 postaciami unikalnymi samolotami i walcz w intensywnej bitwie, aby zachować spokój w galaktyce.

Zarówno początkujący, jak i zagorzali gracze będą cieszyć się dobrze wyważonymi systemami tej gry.

Akio Watanabe (praca przedstawicielska: Bakemonogatari, L no Kisetsu, Missing Blue, When They Cry Go) odpowiada za projektowanie postaci.

Ito Kenji (reprezentant pracy: seria „Romancing Saga”) odpowiada za BGM.

Uczestniczy w nim niesamowita kolekcja twórców, na przykład Kouta Takahashi (reprezentatywna praca: seria „Ridge Racer”).

Zawiera zupełnie nową muzykę dla Switcha! „Ver 2022 Arrangement” autorstwa RESONATORA i Noriyukiego Kamikury (przedstawicielska praca: Muramasa-The Demon Blade, Under the Knife 2 ) zostanie osadzona na wersji na Nintendo Switch™.

Poniżej możesz sprawdzić zwiastuny obu gier z ich wersji na Steam.

Czy będziesz wybierał jeden lub oba wpisy w serii Bullet Soul? Daj nam znać w komentarzach!

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/08/bullet-soul-shmup-duo-get-short-delay-on-switch-still-releasing-fall