Bugsnax otrzyma aktualizację Wyspy Bigsnax na początku przyszłego roku – stan gry w październiku 2021 r.


Podczas dzisiejszej prezentacji State of Play, Young Horses ogłosiło, że ich głupia przygoda 2020 o stworzeniach, które są czymś w rodzaju błędu, rodzajem przekąsek, otrzyma na początku przyszłego roku ważną aktualizację zatytułowaną The Isle of Bigsnax.

Wyspa Bigsnax, jak wskazuje tytuł, wydaje się być nowym obszarem, w którym bugsnaxy z głównej gry są znacznie większe. Akcja toczy się na nowej wyspie, która wyłoniła się z dna oceanu, na którym kilka zrzędów z głównej gry – Chandlo, Floofty, Triffany i Shelda, a konkretnie – przygoda, aby odkryć jej sekrety. Otrzymasz nowe narzędzie, które pozwoli ci zmniejszyć naprawdę duże bugsnax do rozmiaru, w którym możesz je złapać, a także będzie tuzin zupełnie nowych bugsnax do złapania i przekąszenia.

Bugsnax: Isle of Bugsnax Reveal Trailer Zrzuty ekranu

Powracają, aby ponownie wcielić się w swoje role z nowymi dialogami i rozwojem postaci, aktorzy głosowi Yuri Lowenthal, Casey Mongillo, Debra Wilson i Haviland Stillwell, a także inne powracające postacie, „w tym jedna, której możesz się nie spodziewać”, według dyrektora kreatywnego Kevina Zuhna.

Inne elementy zawarte w aktualizacji obejmują możliwość zakładania czapek na bugsnax i dostosowywania swojego domu do wystroju, który otrzymasz pocztą, wykonując określone wyzwania.

Aktualizacja jest opisana jako „darmowa, poważna aktualizacja” i jest planowana na bliżej nieokreśloną datę na początku 2022 roku na PS5, PS4 i PC. Ci, którzy ukończyli grę, mogą ponownie wczytać swój zapis i zostać upuszczony tuż przed końcem gry, aby uzyskać dostęp do zawartości, podczas gdy nowi gracze odkryją ją organicznie.

Jeśli jeszcze nie rozmawiałeś o Bugsnax, raczej podobał nam się urok, tajemniczość i zaskakująca głębia emocjonalna tej pełnej zagadek przygody. A jeśli już zdajesz sobie sprawę z jego intrygującego zakończenia, możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, że jego oryginalne zakończenie było jeszcze mroczniejsze – a także zawierało mechanikę obrony wieży.

Rebekah Valentine jest reporterką wiadomości dla IGN. Możesz ją znaleźć na Twitterze @duckvalentine.

Source : https://www.ign.com/articles/bugsnax-isle-bigsnax-update-early-next-year