Brutalna przygoda RPG Tails of Iron już dostępna na Xbox One i Xbox Series X|S


Streszczenie

  • Epicka przygoda RPG jest już dostępna na Xbox One i Xbox Series X|S.
  • Wyrusz w niebezpieczną przygodę jako Szczur Redgi, następca tronu.
  • Pokonaj okrutnie brutalną walkę z bezlitosnym klanem żab.

Powstań, młody książę, i przygotuj się na niebezpieczną podróż, aby ocalić swoje królestwo! Żelazne ogony, ręcznie rysowana przygodówka RPG z brutalnie brutalną walką, jest już dostępna na Xbox One i Xbox Series X|S. Jako Redgi, spadkobierca Szczurzego Tronu, musisz przywrócić swoje pogrążone w wojnie królestwo, wypędzając bezlitosny klan Żabi i ich okrutnego przywódcę, Greenwarta.

Podczas eksploracji zwodniczo urokliwego świata natkniesz się na grupę wyjątkowych towarzyszy, gotowych wesprzeć Cię w Twojej przygodzie. I będziesz potrzebować wszelkiej możliwej pomocy, niezależnie od tego, czy będzie to nowe przepisy na posiłki, plany wykuwania śmiercionośnej broni i zbroi, czy nawet poruszający się po ziemi, opancerzony mobilny kret!

Od żab zombie po gigantyczne larwy – i wszystko pomiędzy – Królestwo jest pełne niebezpieczeństw. Aby przezwyciężyć każde niebezpieczne spotkanie, musisz przestudiować ataki przeciwnika i odpowiednio zareagować! Na szczęście masz do dyspozycji szereg śmiercionośnych umiejętności, w tym ataki parowania i śmiertelne egzekucje, nie wspominając o atakach dystansowych z twoim sprytnym łukiem i strzałą.

Opowieści z żelaza

W pełni towarzyszą głębokie, chrapliwe narracje legendarnego Douga Cockle’a (obchodzone w świecie gier RPG), wypełniaj zadania poboczne i polowania na frakcje, aby zdobyć dodatkowe złoto na boku, lub połącz siły z bystrym towarzyszem, aby pomóc nawet pole gry.

Opowieści z żelaza

Będziesz także musiał dostosować styl walki Redgi do wykonywanego zadania. Ciężki pancerz może zapewniać lepszą ochronę, ale czy naprawdę możesz pozwolić sobie na spowolnienie swojego uniku? A potem jest kwestia broni; topory zadają cios, podczas gdy włócznie są szybkie i zwinne. A może wolisz wszechstronne działanie sprawdzonego pałasza?

Opowieści z żelaza

Podczas gdy niebezpieczeństwo czai się wokół każdego muchomora, podczas wyniszczających walk z bossami musisz zachować rozsądek i ostrze ostrzejsze. Te przerośnięte płazy są zimnokrwiste w każdym tego słowa znaczeniu, a każdy z nich stanowi własne unikalne wyzwanie bojowe i będziesz potrzebować czegoś więcej niż dobrego zestawu zbroi, aby wyjść na szczyt.

Opowieści z żelaza

Więc na co czekasz, mój suzerenie? Jako ostatnia pozostała nadzieja Królestwa, los ziemi spoczywa na twoich futrzastych ramionach. Pokonaj swoje lęki. Uratuj swoich braci. Przywróć swoje królestwo.

Twój ogon się zaczął…

Ogony z żelaza

Xbox Live

Ogony z żelaza

Wielka etykieta


43

24,99 USD

Osadzona w ponurej krainie nękanej wojną, Tails of Iron to ręcznie rysowana przygoda RPG z brutalnie brutalną walką. Jako Redgi, spadkobierca Szczurzego Tronu, musisz przywrócić swoje zniszczone Królestwo, wypędzając bezlitosny Klan Żab i ich okrutnego przywódcę, Greenwarta. Podczas eksploracji zwodniczo urokliwego świata natkniesz się na grupę wyjątkowych towarzyszy, gotowych wesprzeć Cię w Twojej przygodzie. I będziesz potrzebować wszelkiej możliwej pomocy, niezależnie od tego, czy będą to nowe przepisy na posiłki, plany wykuwania śmiercionośnej broni i zbroi, czy nawet poruszający się po ziemi, opancerzony mobilny kret! Pokonaj swoje lęki. Uratuj swoich braci. Przywróć swoje królestwo. Twój ogon się zaczął… Mistrz brutalnej walki Od żab zombie po olbrzymie larwy — i wszystko pomiędzy — królestwo jest pełne niebezpieczeństw. Aby przezwyciężyć każde niebezpieczne spotkanie, musisz przestudiować ataki przeciwnika i odpowiednio zareagować! Na szczęście masz do dyspozycji szereg śmiercionośnych umiejętności, w tym ataki parowania i śmiertelne egzekucje, nie wspominając o atakach dystansowych z twoim sprytnym łukiem i strzałą. Odkrywaj zdradzieckie królestwo W pełni w towarzystwie głębokich, chrapliwych narracji Douga Cockle’a przygotuj się na epicką przygodę w średniowiecznym Królestwie Szczurów. Wykonuj zadania poboczne i polowania na frakcje, aby zdobyć dodatkowe złoto na boku, lub połącz siły z bystrookim towarzyszem, aby pomóc nawet na boisku. Dostosuj swój atak Dostosuj styl walki Redgi do wykonywanego zadania. Ciężki pancerz może zapewniać lepszą ochronę, ale czy naprawdę możesz pozwolić sobie na spowolnienie swojego uniku? A potem jest kwestia broni; topory zadają cios, podczas gdy włócznie są szybkie i zwinne. A może wolisz wszechstronne działanie sprawdzonego pałasza? Pokonaj brutalne walki z bossami Podczas gdy niebezpieczeństwo czai się wokół każdego muchomora, podczas wyniszczających walk z bossami musisz zachować ostry rozum i ostrze ostrzejsze. Te przerośnięte płazy są zimnokrwiste w każdym tego słowa znaczeniu, a każdy z nich stanowi własne unikalne wyzwanie bojowe, a do wyjścia na szczyt będziesz potrzebować czegoś więcej niż tylko dobrego zestawu zbroi. Przepisy na warzenie piwa, broń rzemieślnicza, zbroja kuźni W Twierdzy Redgiego mieszkają także jego bracia, Rem-Rem, Bam-Bam i Dug. Rem może ugotować ucztę wzmacniającą zdrowie ze składników znalezionych na całym świecie, podczas gdy Bam może tworzyć nowe bronie i zbroje ze specjalnych planów, które odkryjesz… jeśli wystarczająco dobrze poszukasz. Jest też Dug, który będzie Cię informował o nowych zadaniach dostępnych w całym Królestwie.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/09/17/tails-of-iron-available-now/