Braid: Anniversary Edition 30 kwietnia 2024 r. – PlayStation, Xbox, Windows i Netflix

Reedycja Braid: czy zmieniły się plany dotyczące wersji na Switcha?

W 2020 roku ogłoszono, że Braid: Anniversary Edition pojawi się na Nintendo Switch i kilku innych platformach.

Jednak niedawna aktualizacja wydaje się wskazywać, że plany te mogły ulec zmianie. Jubileuszowa wersja gry zostanie oficjalnie wydana 30 kwietnia 2024 roku na PlayStation, Xbox, Windows, a nawet w usłudze subskrypcji Netflix.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdzono również, że wydanie na komputerach Mac i Linux nastąpi w przyszłym roku, po pierwszym uruchomieniu.

Brak wydania na Switcha

To ogłoszenie nie wspomina o wydaniu na Switcha. GoNintendo skontaktowało się już z twórcą Braid Jonathanem Blowem, ale na razie nie ma żadnych aktualizacji.

To sprawiło, że wielu fanów Switcha zastanawia się, co się dzieje, a w Internecie krąży wiele teorii.

Cechy reedycji

Remaster tej przygodowej łamigłówki manipulującej czasem będzie miał premierę w przyszłym roku i będzie zawierał ulepszenia wizualne i komentarz dźwiękowy.

Tymczasem rocznicowe wydanie Braida nie wydaje się być potwierdzone na Switchu. Oto, co początkowo wspomniała strona internetowa gry, ogłaszając projekt w sierpniu 2020 r.:

„Plan zakłada równoczesną premierę na: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch, Windows, Mac i Linux”. (2020)

Jeśli będziemy mieli jakiekolwiek aktualizacje dotyczące możliwej premiery na Switchu lub innej platformie Nintendo w przyszłości, będziemy Cię informować.

Źródło: www.nintendolife.com