Box Art Brawl: Pojedynek – Rozdzielacze czasu 2


Obraz: Życie Nintendo

Witajcie i witajcie w kolejnej edycji Box Art Brawl!

Ostatnim razem przyjrzeliśmy się czwartemu wpisowi z serii Mega Man firmy Capcom: Mega Man 4 na NES. Nie był też bliski; daleko stąd! Aż 79% z was wolało wariant japoński, przy czym wersja europejska przyniosła 15% głosów, a wersja północnoamerykańska znacznie spadła na 7%.

W tym tygodniu przyjrzymy się klasycznemu FPS-owi dla GameCube: Timesplitters 2. Trudno uwierzyć, że ta gra ma już 20 lat, ponieważ pod wieloma względami wciąż wydaje się tak świeża, jak w 2002 roku Dzięki trybowi fabularnemu i klasycznemu trybowi zręcznościowemu zyskał rzesze fanów i do dziś pozostaje jednym z najfajniejszych przeżyć, jakie możesz mieć z grą FPS.

Oczywiście ta bijatyka będzie pojedynkiem między Ameryką Północną a Europą, ponieważ Timesplitters 2 nigdy nie został wydany w Japonii. Dość gadania, chodźmy pękać!

Pamiętaj, aby oddać swoje głosy w poniższej ankiecie; ale najpierw przyjrzyjmy się samym projektom pudełek.

Ameryka północna

Rozdzielacze czasu 2 — ND
Zdjęcie: Eidos Interactive

Grafika pudełkowa w Ameryce Północnej dla Timesplitters 2 zawiera jedną postać z przodu i na środku, wycelowaną w całkiem dużą broń w kierunku widza. Jest cała masa efektów stroboskopowych pochodzących ze środka i przesuwających się na zewnątrz, ale poza tym nie ma tu zbyt wiele kolorów. Samo logo jest ładne i odważne w centrum obrazu.

Europa

Rozdzielacze czasu 2 – UE
Zdjęcie: Eidos Interactive

Wariant europejski jest zupełnie inny, zawiera trzy oddzielne postacie w kompozycji przypominającej komiks, z panelami oddzielającymi każdą z postaci. Nie tylko to, ale sama grafika jest bardziej stylizowana; jest bardziej zajęty i dzieje się więcej, ale ogólnie tworzy przyjemny obraz. Logo jest tutaj nieco mniejsze i znajduje się niżej niż wariant NA, ale nie chcielibyśmy, aby zakrywało tę oszałamiającą grafikę.


Dziękuję za głosowanie! Do zobaczenia następnym razem na kolejnej rundzie Box Art Brawl.





Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/10/poll-box-art-brawl-duel-timesplitters-2