Bluey: Niestandardowa seria Xbox

Zdobądź niestandardową konsolę Bluey z Xbox Series X i kontrolerem!

A co by było, gdybyś został szczęśliwym zwycięzcą tej spersonalizowanej konsoli i wziął udział w grze organizowanej przez Xbox? Zakończenie zaplanowano na 13 grudnia 2023 r. i masz szansę wygrać konsolę i kontroler, po prostu obserwując Xbox i przesyłając dalej tweet konkursu. Szczegółowe informacje na temat oficjalnych warunków konkursu znajdują się w regulaminie konkursu.

Bluey: gra wideo

Wejdź do świata Bluey z długo oczekiwaną grą wideo Bluey: The Videogame! Ta gra będzie wkrótce dostępna na Xbox Series X|S, Xbox One i PC. Po raz pierwszy zanurz się w kultowych lokalizacjach, takich jak Heeler House, place zabaw, potok i plaża.

Graj ponownie w swoje ulubione gry z seriali telewizyjnych, w tym Keepy Uppy, Magic, Xlylophone i wiele innych. Dzięki lokalnemu trybowi wieloosobowemu będziesz mógł grać z przyjaciółmi i rodziną w trybie fabularnym i trybie swobodnym.

Ponadto rodzice i rodziny skorzystają z wygodnych i łatwych w użyciu ustawień pozwalających zarządzać rodzinnymi rozgrywkami i personalizować ustawienia w oparciu o ich unikalne potrzeby. Aplikacja Xbox Family Settings umożliwia rodzicom i opiekunom zarządzanie czasem korzystania z urządzenia, ustawieniami prywatności, zaproszeniami do znajomych i nie tylko.

Przygotuj się na odkrywanie, śmiech i zabawę z Bluey: The Videogame!

Xbox Live
Bluey: gra wideo
Outright Games spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
☆☆☆☆☆
11
★★★★★
39,99 dolarów
Dołącz do zabawy z Bluey i jej rodziną w Bluey: The Videogame! Zagraj w zupełnie nową historię składającą się z 4 interaktywnych przygód. Po raz pierwszy w historii odkryj kultowe lokalizacje, takie jak Heeler House, place zabaw, Creek i dodatkową lokalizację na plaży. Graj w swoje ulubione gry z programu telewizyjnego, w tym Keepy Uppy, Chattermax Chase i wiele więcej!
Na tym zabawa się nie kończy! Ta gra nie będzie trudna, będzie po prostu świetną zabawą. Poczuj radość i cud świata Bluey, dzięki lokalnemu trybowi wieloosobowemu możesz grać z przyjaciółmi i rodziną w trybie fabularnym i darmowej grze! Eksploruj i zbieraj przedmioty do swojej książki z naklejkami, odblokowuj stroje i odkrywaj wiele sekretów i ukrytych odniesień w każdej lokalizacji. Odtwórz kultowe sceny lub stwórz własne przygody i gry inspirowane Bluey.

Źródło: news.xbox.com