Bless Unleashed: Nowa przepustka Bless „Changing World” jest już dostępna


Kolejny sezon Bless Pass jest już dostępny! Zmieniający się świat wprowadza odświeżenie w codziennych misjach, a także nową ulepszoną wersję z zupełnie nowym kostiumem i wierzchowcem Bless Pass.

Zmieniający się Świat, jak każdy sezon Bless Pass, jest dostępny dla wszystkich graczy z 50 poziomami nagród do zdobycia, w tym złotem, miksturami, dopalaczami, kluczami do zapieczętowanych skrzyń i nie tylko! Te codzienne misje mają nagradzać regularną rozgrywkę i obejmują misje takie jak znajdowanie skrzyń ze skarbami, ukończenie, gotowanie przy ognisku lub pokonanie bossa!

Jednak na ten sezon mamy dla graczy coś wyjątkowego! Zamiast kupować ulepszony poziom w sklepie Lumena, rozdamy go wszystkim graczom!

Pakiet Ulepszonej Przepustki Błogosławieństwa zostanie wysłany do wszystkich graczy po pierwszym zalogowaniu się w sezonie Zmiana Świata (15 października 2021 – 6 stycznia 2022).

Gracze mogą odebrać swój pakiet Enhanced Bless Pass w poczcie w grze, zawierający następujące elementy: bilet Enhanced Bless Pass, kartę Gold Wing Mask, Gold Chest (legendarny) i Star Seed Box (specjalne)

Będzie to możliwe dla jednej postaci na serwer, więc wybieraj ostrożnie!

Błogosław uwolnione

Dziękujemy wszystkim za pozostanie z nami! A jeśli dopiero zaczynasz, to świetna okazja, aby zdobyć jeszcze więcej nagród za samą grę.

Wydobądź swojego wewnętrznego boga i boginię dzięki strojowi Złotego Skrzydła. Dzięki lekkiej i przewiewnej drapowanej tkaninie, ozdobionej złotym orłem, będziesz wyglądać bosko i wznieść się ponad konkurencję.

Błogosław uwolnione

Oprzyj się na solidnym wierzchowcu Tangled Trees Rhino, pokrytym mchem i kwitnącym kwiatami. Połącz się z naturą, przemierzając Lumios na tym wierzchowcu!

Wszystko, co zarobisz przed końcem sezonu, jest na zawsze Twoje, aby je zachować i afiszować. Przygotuj się na start już dziś!

Błogosław uwolnione

Xbox Live

Błogosław uwolnione

BANDAI NAMCO Entertainment America Inc.


246

Bless Unleashed to najnowsza gra akcji MMORPG nowej generacji. Podróżuj przez tętniący życiem, uporczywy świat, aby stawić czoła — i przetrwać — okrutne, śmiercionośne potwory zamieszkujące ten nieokiełznany krajobraz. Wybierz jedną z pięciu klasycznych klas, z których każda ma własne doświadczenie walki oparte na kombinacji, stworzone ręcznie do gry online. Zbierz swoją drużynę, aby odkrywać i przetrwać bogaty w szczegóły świat niebezpiecznych bestii i boskich sekretów. KLUCZOWE CECHY: • Oszałamiająca, ekspansywna – odkrywaj bogaty w szczegóły otwarty świat zbudowany na silniku Unreal Engine 4. Baw się ze znajomymi, aby odkrywać, odkrywać i walczyć z ogromnymi potworami. • Combo Driven Combat – Dostosuj własne kombinacje, aby uzyskać jeszcze bardziej satysfakcjonujące doświadczenie bojowe, w którym właściwe ustawienie może być różnicą między sukcesem a śmiercią. • Całkiem niebezpiecznie – broń się przed ogromnymi smokami, olbrzymami i innymi fantastycznymi stworzeniami, nawet jeśli niebezpieczeństwo ze strony innych graczy jest zawsze zagrożeniem. CECHY: • Mature Minded – Bless Unleashed to pełen przemocy świat z bogatą, skomplikowaną historią i zawiłą fabułą. • Przyjaciel i wróg – Otwarty, uporczywy świat rzuca wyzwanie graczom przetrwania w menażerii mitycznych bestii… i siebie nawzajem. Zintegrowany PVP zapewnia niebezpieczeństwo na każdym kroku. • Klasyczna fantazja z niespodzianką – wybierz jedną z pięciu klasycznych klas fantasy, takich jak władający tajemną magią mag lub krwiożerczy berserker w świecie pełnym magii. Podróżuj po świecie w poszukiwaniu prawdy o bogach ze swoimi towarzyszami dla własnego pędzla z boskością.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/10/15/bless-unleashed-new-bless-pass-season-is-now-available/