Blackpink dołącza do KartRider: Drift na nowy sezon

Blackpink przybywa do KartRider: Drift ze specjalnie zaprojektowanymi postaciami, gokartami i kosmetykami

Słynna grupa K-pop Blackpink otrzyma oficjalną wersję w KartRider: Drift na sezon 5, z ekskluzywnym supersamochodem. Po sukcesie na Coachelli i obecności na szczytach list przebojów w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, Jisoo, Jennie, Rose i Lisa przyspieszą teraz swoje silniki w KartRider: Drift.

Zapraszam Cię do zagłębienia się za kulisy tej współpracy poprzez rozmowę z reżyserem KartRider: Drift, Jaewoo Seo, aby zrozumieć przyczyny, metodę i wynik tego wyjątkowego połączenia.

Współpraca na dużą skalę mająca na celu popularyzację serii KartRider wśród nowych graczy

Ponieważ marka KartRider ma prawie dwieście lat, współpraca z Blackpink stanowi największą współpracę, jaką kiedykolwiek widziała seria. Zaangażowanie tak popularnej grupy K-popowej jest nie do przecenienia i świadczy o globalnym zasięgu marki.

Złożone skojarzenie

Udało się przenieść jedną z najpopularniejszych na świecie grup K-popowych do gry wideo to nie lada wyczyn, a sukces tej współpracy pokazuje, jak daleko zaszła ta seria. To partnerstwo zostało starannie przygotowane, ze skrupulatnym planowaniem zasobów w grze, aby zagwarantować doskonałą integrację grupy Blackpink z uniwersum KartRider.

Podstawa procesu twórczego

Praca nie ogranicza się do dodawania postaci i gokartów inspirowanych Blackpink. Aby współpraca zakończyła się sukcesem, zespół KartRider: Drift musiał zbadać indywidualne osobowości członków grupy. Nie chodziło tylko o stworzenie postaci w grze wyglądających jak członkowie Blackpink, ale konieczne było przeanalizowanie ich indywidualnych cech, nawyków i preferencji, aby zintegrować je z grą.

To ćwiczenie wymaga również stałego monitorowania przez YG Entertainment, właściciela własności intelektualnej, aby mieć pewność, że KartRider: Drift tworzy postacie, gokarty, naklejki, emotikony i inne elementy zgodnie z oryginalnym uniwersum Blackpink.

Blackpink w grze

Wynik ? Postacie i otoczenie w KartRider: Drift wierny reputacji i atmosferze grupy Blackpink.

Przyszłość współpracy w grach

Wraz z pojawieniem się Blackpink w KartRider: Drift można się zastanawiać, co będzie dalej z franczyzą. Nawet jeśli Seo pozostaje w tej kwestii bardzo dyskretny, sugeruje, że inne kolaboracje tego typu mogą ujrzeć światło dzienne. Franczyza poszukuje uznanych na całym świecie marek do nowych sojuszy, które zostaną docenione przez wielu graczy. Ciąg dalszy nastąpi !

Zagraj teraz w KartRider: Drift za darmo i weź udział w wieloplatformowych wyścigach gokartów online z Blackpink!

Źródło: news.xbox.com