Black Tabby Games zachęca graczy do zhakowania swojej gry Slay the Princess: The Scandal!

Niezależne studio Black Tabby Games usunęła serię tweetów, w których zachęcało potencjalnych fanów do zhakowania gry po tym, jak stała się wirusowa dzięki serii Markiplier. Początkowo Black Tabby zachęcał graczy, aby udali się na Steam i kupili kopię przed obejrzeniem serii na YouTube, przy czym grę opisywano jako „niezwykle reagującą na Twoje wybory” i „każdą grę spersonalizowaną” pod kątem grającej w nią osoby.

Black Tabby Games zachęca do piractwa:

Pomimo zaoferowania zniżki na Steamie, aby zachęcić graczy do zakupu, Black Tabby poszedł o krok dalej, sugerując graczom piracką kopię, jeśli nie mają teraz pieniędzy, aby legalnie kupić grę. Dla fanów oglądających serial Markipliera „Zabij księżniczkę” – najlepsze wrażenia z oglądania będzie zapewnione po obejrzeniu serialu. Gra silnie reaguje na Twoje wybory, do tego stopnia, że ​​każda gra jest spersonalizowana.

Rady ze studia:

Studio poinformowało na platformie mediów społecznościowych. Gra silnie reaguje na Twoje wybory, do tego stopnia, że ​​każda gra jest spersonalizowana. » Powinieneś także obejrzeć Let’s Play Markipliera, pierwszy odcinek jest wyjątkowo dobry. W każdym razie letnia wyprzedaż na Steamie rozpocznie się 27 czerwca. Jeśli chcesz poczekać na zniżkę, najpierw ją zhakuj.

Źródło obrazu: X za pośrednictwem PCGN

Zachęta do piractwa:

Trzeci tweet dodał: „Lub, jeśli w ogóle nie możesz sobie pozwolić na grę, piratuj ją! To nie nasz problem i zawsze możesz kupić kopię później, jeśli uznasz, że gra była tego warta. A potem spójrz na pana Pliera. » Jeden z fanów odpowiedział: „Byłem bardzo podekscytowany obejrzeniem rozgrywki, chciałem zagrać, ale w tej chwili nie mam żadnych pieniędzy z powodu zwolnienia, ale widząc, jak mówisz, że zamierzam to teraz zhakować, a kiedy to zrobię, znajdź nową pracę, kupię ją. »

Odpowiedź ze studia:

Czarny Tabby odpowiedział: „Baw się dobrze!” Steam powinien automatycznie wznowić zapisywanie z pirackiej kopii, jeśli zdecydujesz się później kupić pełną wersję. Ale proszę, potraktuj priorytetowo swoje dobre samopoczucie finansowe. » Slay the Princess został wydany w październiku 2023 r. z jedynym opisem w grze: „Jesteś tutaj, aby zabić księżniczkę. Nie wierz w jego kłamstwa. Możesz teraz kupić mroczną powieść wizualną z 20% rabatem na Steamie lub wypróbować wersję demonstracyjną, która jest bezpłatna. Wersja konsolowa spodziewana jest jesienią/3. kwartałem 2024 r.

Źródło: www.eurogamer.net