Black Ops 6: Żadne DLC do Modern Warfare III nie będzie dostępne

Call of Duty: Black Ops 6: Modern Warfare III DLC nie zostanie przeniesione

Niekompatybilne DLC pomiędzy Modern Warfare III i Black Ops 6

Podczas wydarzenia ujawniającego Call of Duty: Black Ops 6 Activision potwierdziło, że skórki, elementy kosmetyczne i broń z DLC do Modern Warfare III nie zostaną przeniesione do Black Ops 6. W poście na blogu Activision stwierdziło: „Chcemy mieć pewność, że wszyscy zaczynamy od nowa, razem, gdy wkraczamy w zupełnie nowe doświadczenie z Black Ops 6.” W rezultacie dodatki DLC do Modern Warfare II i Modern Warfare III nie będą dostępne w Black Ops 6, z jednym wyjątkiem. Pakiet operatora Woods, dostępny już w MW3, będzie obsługiwany w Black Ops 6.

Skórki i elementy kosmetyczne DLC z Modern Warfare II, Modern Warfare III i Black Ops 6 zostaną przeniesione do Call of Duty: Warzone w następnej aktualizacji Sezonu 1. „Niech każdy doświadczy Ops z Czarnego Uniwersum tak, jak miało być w to grane. nauka broni i sprzętu specyficznego dla epoki, odkrywanie innowacji w rozgrywce, takich jak Omnimovement, i utrzymywanie charakterystycznego stylu Black Ops jest ważne” – powiedział twórca, wyjaśniając, dlaczego Black Ops 6 nie będzie obsługiwać skórek z nowszych gier Call of Duty.

Zmiany w stosunku do Modern Warfare III

Modern Warfare III z 2023 r. oznaczało dużą zmianę w serii Call of Duty, umożliwiając graczom importowanie broni i przedmiotów kosmetycznych z Modern Warfare II i dalsze używanie ich w nowej grze. Było to znane jako program „Carry Forward”, ale tak nie będzie kontynuuj grę Black Ops 6.

Black Ops 6: nowe funkcje i informacje

Black Ops 6 ukaże się 25 października, a dzięki zakupowi serii przez Microsoft fani Xbox będą mogli w nią zagrać w ramach subskrypcji Game Pass. Niedawno dowiedzieliśmy się wiele o Black Ops 6, w tym pierwsze szczegóły dotyczące kampanii, trybu wieloosobowego i zombie. W szczególności Black Ops 6 przywraca tradycyjną rozgrywkę Zombie rozgrywaną w rundach, którą wiele osób jest podekscytowanych.

Źródło: www.gamespot.com