Bitmap Books oferuje przedruki książek JRPG i beat-’em-up

Bitmap Books to wydawca, którego celem jest zapewnienie czytelnikom dogłębnego spojrzenia na historię gier wideo i franczyz, które pozostawiły trwały ślad. Jej tytuły obejmują wszystko, od grafiki SNES po całą historię Metal Slug – choć często nie ma ich w magazynie na Amazonie lub są sprzedawane po wygórowanych cenach przez sprzedawców. Na szczęście dwie najpopularniejsze i najpiękniejsze książki wydawcy są już dodrukowane, a zamówienia w przedsprzedaży są już otwarte w ramach przygotowań do ich premiery 3 września.

Dogłębne spojrzenie na świat gier JRPG

Ta licząca ponad 650 stron książka oferuje pełny przegląd świata gier JRPG. Obejmuje wszystko, od Pokemonów i Dragon Quest po Final Fantasy i Megami Tensei. Obejmuje także wiele epok, zaczynając od 8-bitowych tytułów retro, a kończąc na współczesnych wydaniach. Książka sama w sobie jest dziełem sztuki, jej twarda oprawa została zaprojektowana przy użyciu specjalnych atramentów Pantone i akcentów z folii metalicznej.

Odkrywanie bijatyk typu side-scrolling

Podobnie jak powyższa książka, Go Straight jest książką poświęconą jednemu gatunkowi gier – bijatykom typu side-scrolling. Analizuje ponad 200 gier powstałych na przestrzeni prawie czterdziestu lat, w tym hity takie jak Kung-Fu Master, Streets of Rage 4 i Golden Axe. Książka liczy 456 stron i ma żywą, twardą okładkę, która świetnie będzie wyglądać w pokoju gier lub na stoliku do kawy.

Chociaż są to jedyne dwie książki dostępne w przedsprzedaży, na Amazon znajdziesz wiele innych książek bitmapowych do zgarnięcia. Oto kilka naszych ulubionych.

Źródło: www.gamespot.com