Bezpłatna jesienna aktualizacja Cosy Grove dodaje koty domowe, wystrój wnętrz i tryb fotograficzny


Cosy Grove wprowadził na Nintendo Switch zdrowotność podobną do Animal Crossing na początku tego roku, ale byliśmy nieco rozczarowani – grze brakowało dużo witalności i rodzaju treści, które sprawiają, że wracasz dzień po dniu. Wygląda na to, że to się zmieni wraz z nową jesienną aktualizacją dewelopera Spry Fox, która wprowadza mnóstwo ulepszeń jakości życia, które mogą tylko zachęcić nas do powrotu do gry.

Dekoracja wnętrz

Największą, przynajmniej dla nas, jest to, że faktycznie możesz wejdź teraz do swojego domu. „Wiemy, że od dawna wszyscy chcieliście wejść do swojego namiotu”, czytamy na blogu Spry Fox, „ale kilka poważnych przeszkód technicznych powstrzymywało nas przed wspieraniem tej funkcji… aż do teraz!” Teraz będziesz mógł udekorować wnętrze, co oznacza, że ​​możesz wykorzystać wszystkie elementy wystroju, na które nie miałeś miejsca, a także „wiele nowych dekoracji” wykonanych specjalnie do namiotu.

Podobnie jak w przypadku Animal Crossing, będziesz mieć więcej pokoi, im więcej razy ulepszysz swój namiot, chociaż zewnętrzna część namiotu nie będzie odzwierciedlać rozmiaru wnętrza.

Nowe zwierzęta

Podobno to kot, a nie pies
Podobno to kot, a nie pies

A czego potrzebuje przytulny dom z nowymi meblami? ZWIERZĄTKO, KTÓRE TO WSZYSTKO ZMIESZA. Będziesz miał szansę adoptować koty, a przez „adopcję” mamy na myśli „zwabienie do swojego domu i dawanie mu smakołyków, dopóki cię nie polubi”, ale tak w zasadzie jest posiadanie kota.

Do Gaju zmierza także nowe duchowe zwierzę: Spirit Bunnies, które teraz istnieją obok Spirit Birds i Deer. Będziesz mógł stworzyć własną, jeśli spędzisz czas z Lee Berry.

Szybkie zbiory

Jeśli uważasz, że mechanika zbierania i zbierania paszy jest trochę nużąca, z przyjemnością dowiesz się, że została ona trochę zmieniona. Nowy instrument akordeonowy natychmiast zbierze wszystkie przedmioty w określonym promieniu, dzięki czemu o wiele szybciej zdobędziesz wszystkie owoce i kwiaty!

Fotografia

Tryb zdjęć

Tryb zdjęć! Oczywiście będziesz musiał zaopatrzyć się w aparat, ale wtedy możesz po prostu oderwać się do syta. Nie wygląda to na rodzaj trybu fotograficznego, w którym można przesuwać punkt widzenia — bardziej jest to funkcja kamery diegetycznej.

Halloween

Nie ma żadnych konkretnych informacji o tym, co będzie Halloween w Cosy Grove… tylko, że nadchodzi.

Inne aktualizacje

  • Nowa muzyka w tle
  • Ulepszone pomijanie kamieni
  • Poprawki
  • „Różne ulepszenia”

Ostatnią dużą aktualizacją Cozy Grove była letnia aktualizacja, która dodała łapanie błędów, przytulanie, mapy skarbów oraz kilka nowych przedmiotów i NPC.

Aktualizacja jesienna jest darmowa dla każdego, kto posiada grę.

Spadłeś z Cozy Grove, czy grałeś w to codziennie, tak jak powinieneś? Daj nam znać w komentarzach!

Source : https://www.nintendolife.com/news/2021/10/cozy-grove-free-autumn-update-adds-pet-cats-interior-design-and-a-photo-mode