Bezpłatna aktualizacja Vampire Survivors 1.8.0 wprowadza nowe „Przygody” z nowymi trybami gry!

Sprawdź nadchodzące bezpłatne aktualizacje Vampire Survivors v.1.8.0, które wprowadzą zupełnie nowe wrażenia z gry o nazwie „Adventures”. Są to „samodzielne tryby minigier, które resetują i remiksują zawartość gry”. Przygody pozwolą ci wcielić się w postacie z Vampire Survivors i wziąć udział w „szalonych misjach pobocznych”, aby dowiedzieć się więcej o uniwersum gry. Każda przygoda będzie miała własną ścieżkę postępu, co oznacza, że ​​te nowe sesje gry nie będą miały wpływu na twój główny postęp lub spowodować utratę już uzyskanych odblokowań.

⭐ PRZYGODY ⭐

Szukasz dodatkowego sposobu na grę w #VampireSurvivors? Przygody to samodzielne tryby minigry, które remiksują zawartość gry! Zanurz się w historii pełnej informacji ✅💀 Już wkrótce na wszystkich platformach, na których dostępny jest VS 😄🧄 Czy jesteś gotowy na przygodę?! #Przygody #gry

W Adventures zaczniesz od zera i będziesz stawiać czoła spersonalizowanym wyzwaniom, korzystając z predefiniowanego arsenału. Każdy rozdział Przygody będzie miał także różne cele, takie jak przetrwanie określonego czasu lub zabicie określonej liczby wrogów. Nagrodą będzie „mały tekst, który wzbogaci historię przygody”. Większość twoich postępów w grze głównej nie zostanie przeniesiona do Przygód, ale będziesz mógł zabrać ze sobą swoje Relikty i różne tryby gry, które już odblokowałeś, takie jak Hyper i Inverse. Ponadto nie wniesiesz zbyt wiele z trybu Przygody do głównej gry, ale wyjdziesz z „dużą ilością monet”, a także możliwym nowym reliktem, ponieważ niektóre wyzwania pozwolą ci odblokować nowe relikty.

Nie mamy konkretnej daty premiery Przygód, ale dwie z nich zostaną zawarte w grze podstawowej, a jedna Przygoda zostanie dodana wraz z DLC „The Legacy of Moonspell”. Przygody z gry podstawowej będą bezpłatne dla wszystkich graczy, natomiast przygody powiązane z płatnymi DLC będą wymagały zakupu odpowiedniego DLC. Czas trwania Vampire Survivors Adventures będzie się różnić, ale twórca Poncle stwierdził, że ukończenie pierwszej z tych przygód zajmie graczom „godzinę lub dwie”. Gdy ukończysz Przygodę, zostanie ona „Wzniesiona”. Oznacza to, że otrzymasz punkt wzniesienia, którego możesz użyć do zwiększenia swojego szczęścia, wzrostu, klątwy lub chciwości. Pierwszy punkt zwiększy statystykę o 20%, drugi o 10%, a każdy dodatkowy punkt poprawi ją o 5%. Jeśli to wszystko Cię interesuje, wkrótce będziesz mógł wskoczyć do Przygód, jeśli w głównej grze zdobyłeś Relikt Atlas Gate, który pojawi się w siódmej minucie etapu Boss Rash. Aby odblokować przygodę DLC Legacy of Moonspell, musisz odblokować fabrykę mleczną.

Na koniec, co być może najważniejsze, Poncle potwierdził, że w Adventures będzie „co najmniej tyle samo” wampirów, co w grze głównej, „jeśli nie więcej”. Jeśli nie podążasz, oznacza to zero. Nic. Niestety, może w przyszłej aktualizacji.

Źródło: www.ign.com