Beyond Good & Evil 2: wreszcie ujawniono datę premiery!

Nadchodzi nowa era dla Beyond Good & Evil 2

Ulepszenia techniczne i wzbogacona treść

Nowa rocznicowa edycja Beyond Good & Evil oferowana przez firmę Ubisoft z okazji dwudziestej rocznicy oryginalnej gry oferuje aktualizacje techniczne, a także fascynujące zanurzenie się za kulisami rozwoju. Oprócz tego nowe fragmenty fabuły i nowe przerywniki filmowe wpisują się bezpośrednio w długoterminowe plany wydawcy dotyczące reszty gry.

Łącznik pomiędzy dwoma opusami

Postacie z Beyond Good & Evil 2, którego akcja rozgrywa się jako prequel, pojawiają się w pamiętnikach wideo pokazujących ich interakcję z Jade, gdy była młoda. Nowa scena przerywnikowa przedstawia specyficzną postać i ujawnia ważne powiązania z Jade.

Historia, która uzupełnia się sama

W miarę postępów w edycji rocznicowej Jade zbiera przedmioty należące do postaci widocznych w zwiastunach drugiego opusu. Możliwe jest również uzyskanie opcji dostosowywania postaci, takich jak strój wujka Pey’ja z poprzedniego zwiastuna.

Obiecujący prequel

Pamiętajcie, że akcja Beyond Good & Evil 2 rozgrywa się generację przed oryginalną grą, a Pey’j i nigdy wcześniej nie widziana grupa hybryd ludzko-zwierzęcych żyją jako piraci na statku Gada.

Rewelacje na temat historii rodziny i powiązań

Członkowie załogi, tacy jak Małpa Knox, zostawili Jade przedmioty, które można znaleźć dzięki przedmiotom kolekcjonerskim M-disc. Narratorem jest Dakini, kapitan Gady.

Zapowiedź nadchodzących wydarzeń

Odblokowany przerywnik filmowy z udziałem Dakini ujawnia najważniejszy moment historii: tak naprawdę jest ona matką Jade. Elementy te sugerują bogate intrygi do eksploracji w kolejnych częściach sagi.

Źródło: www.eurogamer.net