Bethesda planuje liczne aktualizacje dla Starfield, w tym obsługę Nvidia DLSS, suwak FOV i nie tylko.

Nie możesz przegapić tych długo oczekiwanych nowych funkcji w Starfield! Bethesda potwierdziła, że ​​wysłuchuje próśb graczy i będzie pracować nad kilkoma aktualizacjami, które poprawią wrażenia z gry. Oto, czego możesz się spodziewać w nadchodzących tygodniach:

Obsługa Nvidii DLSS:

Bethesda odpowiedziała na krzyki graczy, ogłaszając, że doda obsługę Nvidia DLSS na PC. Ta kontrowersyjna technologia, opracowana we współpracy z AMD, znacznie poprawi wydajność graficzną gry.

Obsługa ultraszerokiego ekranu 32:9:

Graczy korzystających z wyświetlaczy ultrawide z przyjemnością dowiemy się, że Bethesda doda obsługę 32:9 na PC. Dzięki temu gracze będą mogli w pełni doświadczyć wspaniałego projektu gry na tych wciągających ekranach.

Poprawa jakości życia:

Bethesda nie tylko dodaje nowe funkcje, ale także stara się poprawić jakość życia graczy. Dostępny będzie suwak FOV, dzięki któremu będziesz mógł dostosować kąt widzenia do swoich preferencji. Dodatkowo dodane zostanie menu kalibracji HDR oraz elementy sterujące jasnością i kontrastem, które umożliwią dostosowanie wyglądu gry.

Aktualizacje dotyczące stabilności i wydajności:

Bethesda ściśle współpracuje z firmami Nvidia, AMD i Intel, aby zapewnić optymalną obsługę sterowników. Każda aktualizacja będzie obejmować ulepszenia stabilności i wydajności, dzięki którym rozgrywka będzie jeszcze płynniejsza.

Oficjalne wsparcie modów:

Graczy na PC z radością dowie się, że Bethesda planuje wdrożyć oficjalne wsparcie dla modów za pośrednictwem Creation Club. Ta funkcja będzie dostępna na wszystkich platformach od początku przyszłego roku. Bethesda prosi również istniejącą społeczność modderską o opinie, aby ulepszyć tę funkcję i zaspokoić potrzeby graczy.

Niezależnie od tego Bethesda słucha Waszych opinii i obiecuje wziąć je pod uwagę przy przyszłych aktualizacjach. Czekajcie więc na przyszłe ogłoszenia!

Źródło: www.eurogamer.net