Bethesda ogłasza aktualizację Starfield w wersji beta Steam 6 marca

Poznaj najnowsze informacje na temat kolejnej aktualizacji Starfield!

Ulepszenia wprowadzone przez aktualizację

Bethesda ogłosiła, że ​​kolejna aktualizacja Starfield będzie dostępna w wersji beta na platformie Steam od 6 marca. Ta aktualizacja koncentruje się na ulepszeniach jakości życia i poprawkach błędów.

Wśród zapowiadanych funkcji znajdziemy w szczególności dodanie wyrażeń do trybu fotograficznego. Skaner również zostanie ulepszony, aby gracze mogli nadal monitorować świat podczas zbierania zasobów lub otwierania drzwi.

Nowość dla graczy

Gracze będą teraz mogli aktywować nieaktywną misję, czyniąc ją aktywną. Niektóre szczegółowe poprawki błędów obejmują naprawienie problemu z Davidem Barronem, NPC, który często znikał dla wielu graczy podczas misji pobocznej „Sabotaż”.

Starfield jest obecnie dostępne na PC i Xbox Series X|S, a Bethesda będzie nadal dodawać do gry nowe funkcje i zawartość w dalszej części roku.

Informacje o plotkach

Krążyły pogłoski, że Microsoft wprowadzi Starfield na inne platformy po wydaniu rozszerzenia DLC Shattered Space. Microsoft potwierdził jednak, że na PlayStation 5 i Nintendo Switch dostępne będą jeszcze cztery gry. Phil Spencer z Xbox nie wyklucza całkowicie możliwości udostępnienia Starfield na innych platformach, twierdząc, że wszystkie gry Xbox mogą zostać przeniesione na PS5, ale nie wszystkie.

Źródło: www.gamespot.com