Bethesda ogłasza aktualizację nowej generacji Fallouta 4 w przyszłym roku


Bethesda ujawniła, że ​​Fallout 4 otrzyma w przyszłym roku aktualizację nowej generacji.

Ogłoszona w ramach większych obchodów 25-lecia serii Fallout, nowa generacja Fallouta 4 pojawi się na systemach PlayStation 5, Xbox Series X/S i Windows PC. Będzie zawierał funkcje trybu wydajności zapewniające wysoką liczbę klatek na sekundę, funkcje jakościowe dla rozgrywki w rozdzielczości 4K, poprawki błędów i dodatkową zawartość z Klubu Twórczości. Jeśli chodzi o to, kiedy można spodziewać się tej aktualizacji, Bethesda nie ujawniła konkretnej daty, tylko to, że nadejdzie ona gdzieś w 2023 roku.

W innym miejscu w poście na blogu z okazji 25. rocznicy Bethesda ogłosiła powrót Spooky Scorched, ograniczonego czasowo wydarzenia halloweenowego dla Fallouta 76. Potrwa ono do 8 listopada. W grze pojawi się również nowe wyzwanie z okazji 25. rocznicy.

„Każdego dnia od 25 października do 8 listopada gracze mogą odwiedzać Atomowy Sklep, aby otrzymać darmowy codzienny przedmiot” – czytamy na blogu. „Te bezpłatne gadżety obejmują zarówno przydatne materiały eksploatacyjne na następny pobyt w Appalachach, jak i zupełnie nowe przedmioty, więc zaglądaj codziennie do sklepu, aby zobaczyć, co jest dostępne”.

Oto spojrzenie na pierwszą nagrodę, dostępną tylko w Atomowym Sklepie jutro, 25 października:

Możesz także ukończyć specjalne wyzwania podczas wydarzenia 25. rocznicy Fallouta w Fallout 76, aby odblokować jeszcze więcej nagród. Aktywni abonenci Prime Gaming mogą również odebrać specjalny pakiet 25-lecia Fallouta 76 od 2 listopada. Będziecie mieć czas do 2 lutego 2023 r., aby go odebrać. Oprócz pudełek śniadaniowych i gumy balonowej ten zestaw zawiera portret Vault Boya, zestaw do strzelectwa oraz skórkę działania dźwigni repetytora Lincolna.

Aby dowiedzieć się więcej o obchodach 25-lecia, zapoznaj się z pełnym wpisem na blogu Bethesdy. Jeśli nigdy nie grałeś w Fallout 4 i jesteś ciekawy, jak to zrobić dzięki nadchodzącej aktualizacji nowej generacji, koniecznie przeczytaj nasze przemyślenia na ten temat w Informator gry Recenzja Fallouta 4.


Czy zamierzasz wskoczyć z powrotem do Fallouta 4, gdy ta aktualizacja nowej generacji będzie dostępna? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/10/24/bethesda-announces-new-gen-update-for-fallout-4-coming-next-year