benny blanco, BTS i Snoop Dogg ujawniają pierwszy w historii kontroler Xbox Singing


Xbox nawiązała współpracę z Interscope Records, znanym producentem muzycznym, DJ-em i autorem tekstów benny blanco, Jin, Jimin, V i Jung Kook z BTS, ikon popu XXI wieku oraz raperem i aktorem Snoop Doggiem, aby wypuścić pierwszy w historii śpiewający kontroler Xbox z okazji ich nowo wydany singiel „Bad Decisions”.

Kontroler, który z pewnością stanie się cenionym przedmiotem kolekcjonerskim zarówno dla fanów gier, jak i muzyki, zawiera niestandardową grafikę, nazwiska artystów i głośnik przymocowany z tyłu, który pozwala słuchać nowego singla na głos, naciskając przycisk przycisk. Fani będą mogli wziąć udział w wygraniu jednego z własnych kontrolerów śpiewu, po prostu przez śledzenie i retweetowanie tweeta z ogłoszeniem @Xbox (zasady i warunki).

Oprócz tego ekskluzywnego kontrolera, Forza Horyzont 5 rozda niestandardowy pojazd zaprojektowany w motywie przewodnim singla „Bad Decisions”, a także kod QR łączący graczy bezpośrednio z nową piosenką podczas jazdy po Horizon Festival. Meyers Manx i jego barwy z 1971 roku będą dostępne do pobrania z zakładki „Prezenty” w grze w Centrum wiadomości.

Koniecznie zajrzyjcie na kanał Xbox na Twitchu 5 sierpnia o godz. Forza Horyzont 5.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/08/05/benny-blanco-bts-and-snoop-dogg-reveal-first-ever-xbox-singing-controller/