Behemoth ze Skydance: pozycja obowiązkowa na PSVR2?

Nowe, ekscytujące wrażenia z gry pojawią się na PlayStation VR2 dzięki Behemothowi ze Skydance. Ale dlaczego ta gra powinna przykuć twoją uwagę bardziej niż jakikolwiek dodatek DLC do Elden Ring? Odkryjmy razem powody entuzjazmu dla tego nowego wydawnictwa.

Wciągające wrażenia na PlayStation VR2

Behemoth, który tej jesieni będzie dostępny także na PC VR, oferuje niezrównaną immersję na PSVR2. Śnieżne krajobrazy rozciągają się jak okiem sięgnąć, zapewniając wspaniałe tło dla górskich walk z bossami, które będą stanowić wyzwanie dla Twoich umiejętności.

Behemoth, opracowany przez zespół odpowiedzialny za uznaną grę The Walking Dead: Saints & Sinners, oferuje wysokiej jakości mechanikę rozgrywki, taką jak realistyczne systemy walki i wspinaczki, wsparte szczegółową grafiką optymalizującą popularną funkcję renderowania PSVR2.

Mnóstwo ekscytujących funkcji

Gra jest pełna drobnych funkcji, które przynoszą chwile zaskoczenia i zachwytu. Od mocy telekinetycznych po walkę powietrzną, Behemoth oferuje głębokie i wciągające wrażenia z gry. Mechanika rzucania i przywoływania przypominająca Mjölnira dodaje wymiar mocy do twojego wirtualnego arsenału, a hak z możliwością ulepszenia ułatwia poruszanie się i walkę. Gra oferuje także zróżnicowany wybór broni oraz płynny i brutalny system walki, zapewniający niezapomniane starcia z gigantycznymi bossami.

Epicka moc na wyciągnięcie ręki

Dzięki szalonemu tempu i wielu niespodziankom Behemoth zapowiada się na jedną z najlepszych premier roku na PSVR2. Chociaż ostateczna wersja gry utrzymuje tę samą intensywność co wersja demonstracyjna, z brawurowymi momentami i nieoczekiwanymi zwrotami akcji, gracze mogą spodziewać się wciągającej, pełnej akcji 12-godzinnej epickiej przygody.

Źródło: www.eurogamer.net