Baza danych dostępnych gier pomaga zlokalizować dostępne gry do grania


Dostępność w grach jest coraz popularniejszym tematem w ciągu ostatnich kilku lat i słusznie. Im więcej osób może grać w gry, tym lepiej. Firmy dodają wszelkiego rodzaju opcje i tryby, aby gry były bardziej dostępne na różne sposoby, ale ustalenie, które gry mają opcje, których ktoś może szukać, nie zawsze jest łatwe. DAGERSystem chce to zmienić dzięki bazie danych, która sprawia, że ​​wyszukiwanie dostępnych gier staje się łatwym zadaniem.

Baza danych dostępnych gier DAGERSystem zawiera wszelkiego rodzaju opcje wyszukiwania, które pomagają zlokalizować określone funkcje, które chcesz w grze. Baza danych umożliwia filtrowanie gier dostosowanych do różnych funkcji słuchowych, kolorystycznych, wizualnych i motorycznych, a także udostępnia listę rekomendacji w oparciu o Twoje potrzeby. Każda z tych kategorii ukierunkowana jest na podkategorie opcji ułatwień dostępu, aby dowiedzieć się, które tytuły odpowiadają konkretnym potrzebom danego gracza. Nawet patrząc na zestaw opcji jednej gry, kliknij dowolną z nich, aby wypełnić przefiltrowaną listę wszystkich meczów w bazie danych z taką samą lub podobną dostępnością.

Nie wszystkie opcje ułatwień dostępu w witrynie są powiązane z powyższymi kategoriami sensorycznymi lub motorycznymi. Możesz także sprawdzić, czy gra ma funkcję zapisywania, samouczki, wymagane połączenia internetowe, ustawienia trudności i czy jest przeznaczona tylko dla wielu graczy. Ważne jest, aby pamiętać, że wszystko to jest formą dostępności dla kogoś i fajnie, że Baza Danych Gier Dostępnych bierze to wszystko pod uwagę.

Studia deweloperskie, wydawcy, twórcy konsol są coraz lepsi i bardziej otwarci na dostępność, ale wciąż jest więcej pracy do wykonania. Cieszę się, że strony takie jak baza danych DAGERSystem zwiększają widoczność konkretnych gier i ich opcji, a my na Informator gry jesteśmy bardziej niż szczęśliwi, że możemy zrobić naszą część, aby rozprzestrzenić się na ich temat.

Source : https://www.gameinformer.com/2021/10/01/accessible-games-database-helps-locate-accessible-games-to-play