Batman: Arkham Shadow – przyszłość gier wideo o Batmanie, o której mowa

Niepewna przyszłość gier wideo o Batmanie: nowy punkt zwrotny w Batman: Arkham Shadow

Trudno uwierzyć, że minęła prawie dekada, odkąd Rocksteady Studios zakończyło trylogię Arkham grą Batman: Arkham Knight. A jednak jeszcze trudniej uwierzyć, że to samo studio zaledwie kilka miesięcy temu wypuściło Suicide Squad: Kill the Justice League, które niestety daje prawie wszystko, co powinniście wiedzieć o źle przyjętej grze akcji.

Jednak na początku tygodnia firma Camouflaj Games ogłosiła, że ​​rozpoczyna nową przygodę w Gotham City wraz z nową grą o Batmanie, Batman: Arkham Shadow. Jedyny warunek? To gra dostępna wyłącznie w Meta Quest 3. Mając to wszystko na uwadze, stajemy przed poważnym pytaniem: czy skończył się złoty wiek gier wideo o Batmanie?

Nowa gra dostępna wyłącznie w Meta Quest 3

W tym tygodniu w Spot On Tam i Lucy omawiają, co czeka Mrocznego Rycerza, znaczenie wirtualnej rzeczywistości dla jego następnej przygody, zdolność Rocksteady do odbicia się od Kill the Justice League oraz możliwości dla WB Montreal – studia odpowiedzialnego za Batman: Arkham Origins – aby przejąć stery serii. Duet dzieli się swoimi przemyśleniami i bada, w jaki sposób Arkham Shadow może powiązać się z Arkham Origins w tym odcinku skupiającym się na Batmanie.

Spot On to cotygodniowy program informacyjny GameSpot, w którym redaktor naczelny Tamoor Hussain i starsza producentka Lucy James omawiają najnowsze wiadomości ze świata gier. Biorąc pod uwagę niezwykle dynamiczny i niekończący się cykl wiadomości na temat branży gier wideo, zawsze jest coś do powiedzenia . W przeciwieństwie do większości programów publicystycznych, Spot On zagłębi się w jeden temat, zamiast podsumowywać wszystkie wiadomości. Spot On emitowany jest w każdy piątek.

Źródło: www.gamespot.com