Bastion będzie szalenie inny w Overwatch 2


Po ogłoszeniu w 2019 r. Overwatch 2 zniknął w cieniu i pojawił się tylko kilka razy, aby uzyskać drobne ogłoszenia i szczegóły. Wygląda na to, że Blizzard ponownie rzuca światło na tę długo oczekiwaną kontynuację, dwoma głębokimi spojrzeniami na to, jak niektórzy z jej bohaterów są przerabiani.

Kilka dni temu Blizzard opublikował wideo (poniżej), które pokazuje, jak Somra zmienia się w sequelu. Jej hack może nadal wyłączać zdolności bohaterów, a także może go użyć do ujawnienia ich lokalizacji kolegom z drużyny. Jeszcze bardziej imponujące, Sombra może hakować, będąc w trybie ukrycia.

Sombra nadal wygląda, jakby grała w podobny sposób, jak jej potencjał Overwatch 1, ale może tak nie być w przypadku Bastiona. W nowym filmie (powyżej) Blizzard pokazuje nam, że ten uroczy robot będzie grał zupełnie inaczej. Atak superumiejętności Bastiona jest teraz atakiem artyleryjskim. Po aktywacji Bastion blokuje się na ziemi i wyzwala ostrzał dalekiego zasięgu, który gracz ręcznie wskazuje na mapie z góry.

Bastion nie może się już samonaprawiać, co oznacza, że ​​uzdrowiciel musi być w pobliżu. Bastion ma teraz nieco większą siłę ognia i może wystrzelić granat taktyczny, który może odbijać się od ścian i przyklejać do wrogów. Granat ma duży zasięg i może zadać poważne obrażenia, gdy drużyna próbuje stanąć na punkcie do przejęcia. Broń rozpoznawcza Bastiona również ma zerowy rozrzut i może działać jak karabin snajperski (tylko bez lunety). Wreszcie, Bastion może się poruszać w trybie wartowniczym, aby zadawać toczącą się śmierć, ale ma to swoją cenę – Bastion może pozostać w tej formie tylko przez osiem sekund i ma 10-sekundowy czas odnowienia po wyskoczeniu z niej.

Nadal nie wiemy, kiedy trafi Overwatch 2, ale ruch Blizzarda, aby opublikować więcej informacji, może sygnalizować, że data się zbliża. Nasze przypuszczenia to początek 2022 roku.Source : https://www.gameinformer.com/2021/09/26/bastion-will-be-wildly-different-in-overwatch-2