Barack Obama, doświadczony gracz Smash Bros, jako Kapitan Falcon

Barack Obama, były prezydent Stanów Zjednoczonych, znany jest jako wielki fan gier wideo. Ale ostatnio dowiedzieliśmy się kluczowej informacji o jego profilu gracza: Obama jest wyznawcą Kapitana Falcona w Super Smash Bros.

Pamiętne spotkanie

To ujawnienie pochodzi od Cody’ego Danielsa, organizatora społeczności Smash Bros. który miał okazję poznać Obamę w 2015 roku dzięki fundacji Make-a-Wish. Obaj rozegrali kilka meczów towarzyskich w Super Smash Bros. 64, ulubiona gra Danielsa. Na pamiątkę Obama podpisał kasetę z Smash Bros. 64 i zrobił sobie z nim zdjęcie.

Zaskakujący gracz

Daniels niedawno uczestniczył w pokerowej transmisji na żywo w kasynie Hustler z rywalizującym graczem Super Smash Bros. Melee, Daniel „Tafokints” Lee, aby zebrać pieniądze na Make-a-Wish. Podczas tej audycji często rozmawiali o Smash Bros. a Daniels został zapytany o jego imprezy z byłym prezydentem. Wyjaśnia, że ​​chętnie „włożył w to zęby” i bawił się z Nessem (podczas gdy zwykle bawi się z Lisem i Pikachu), ale Obama „nie był tak zły, jak mogłoby się wydawać” w grze Daniels zaprasza innych obecnych do zgadywania kogo grał Obama i ostatecznie ujawnia, że ​​​​był to Kapitan Falcon z F-Zero. W końcu nie jest to takie zaskakujące, że Kapitan Falcon emanuje pewną patriotyczną i superbohaterską stroną.

Tajemnica pozostaje

Nie wiemy dokładnie, jaki poziom umiejętności miał Obama w Super Smash Bros. Co ciekawe, był właścicielem konsoli Nintendo Wii w Białym Domu, używanej głównie w Wii Sports, a także brał udział w pierwszym maratonie gier wideo na żywo w Białym Domu, aby promować Obamacare.

Próbowaliśmy skontaktować się z byłym prezydentem, aby zapytać, czy kiedykolwiek grał w Tears of the Kingdom, ale nie otrzymaliśmy odpowiedzi, dopóki ten artykuł nie został opublikowany.

źródło: IGN

Źródło: www.ign.com