Baldur’s Gate 3 Patch 3: Poprawiona wydajność na PC i PS5. Szczegóły tutaj.

Czy jesteś fanem gier RPG? Prawdopodobnie słyszałeś o Baldur’s Gate 3, najnowszej odsłonie słynnej serii gier wideo. Cóż, dobra wiadomość dla graczy Mac, trzecia duża łatka do Baldur’s Gate 3 ukaże się 21 września, z pełnym wsparciem dla gry na tej platformie. Czy jesteś gotowy, aby zanurzyć się w tym fantastycznym świecie?

Łatka poprawiająca wydajność

Studio deweloperskie Larian wzięło pod uwagę opinie graczy i postanowiło zająć się problemami z wydajnością, które utrzymują się od premiery gry.W szczególności łatka 3 ma na celu rozwiązanie problemów napotkanych w trzecim akcie gry, zarówno na PC, jak i konsoli. Rzeczywiście, jak zauważył IGN, gra cierpi na spowolnienia, gdy dwie postacie eksplorują różne części miasta, przy czym liczba klatek na sekundę zmienia się szczególnie w gęsto zaludnionym Akcie 3.

To nie wszystko, gracze Xbox wyrazili także swoje niezadowolenie z trybu podzielonego ekranu w Baldur’s Gate 3. W obliczu tych problemów Larian podjął decyzję o usunięciu trybu podzielonego ekranu z wersji na Xbox Series S., choć może to być zostać dodane później. Studio pracuje także nad obsługą rozgrywki międzyplatformowej, co oznacza, że ​​gracze na PS5 będą mogli grać z graczami na PC i odwrotnie.

Wyjątkowe wrażenia z gry

Ale ile naprawdę jest wart Baldur’s Gate 3? W naszej recenzji gry wystawiliśmy jej doskonałą ocenę 10/10. Pochwaliliśmy taktyczną walkę RPG, zapadającą w pamięć historię ze złożonymi postaciami, dopracowaną prezentację kinową oraz świat, który zawsze nagradza eksplorację i kreatywność. Baldur’s Gate 3 to obecnie złoty standard w grach RPG.

Zbierz więc swój zespół i zanurz się w ekscytującym świecie Baldur’s Gate 3. Aktualizacja 3 będzie dostępna 21 września, zapewniając poprawę wydajności i pełne wsparcie na komputerach Mac. Nie przegap tej okazji i ciesz się niezapomnianymi wrażeniami z gry!

Źródło: www.ign.com