Baldur’s Gate 3: Mody dodają broń

Społeczność moderska dodaje nowoczesną broń do Baldur’s Gate 3

Społeczność moderska po raz kolejny pokazała swój talent, modyfikując grę Baldur’s Gate 3, aby uczynić ją nieco bardziej niebezpieczną. Teraz zamiast martwić się, że NPC będzie próbował cię przekląć, musisz także zachować czujność, aby uniknąć lecących w twoją stronę kul.

Dzięki raportowi IGN wiemy, że Palmaman33, modder z Neux, przesłał kilka modów, w tym różne nowoczesne bronie. Niektóre z nich obejmują Glock 19, AKM i kilka innych. Każda z tych broni może być wyposażona przez dowolnego członka twojej drużyny, a każda z nich ma poważny cios.

Reakcje społeczności Baldur’s Gate 3

Sprawa jest jeszcze zabawniejsza, ponieważ społeczności Baldur’s Gate 3 podoba się pomysł, aby Asterion niósł w pełni naładowaną broń. Na wszystkich miniaturach pliku widzimy coś, co wygląda na Astariona wręczającego ci gigantyczną broń. Niektórzy gracze nawet zamieścili na Twitterze swoje przemyślenia na temat posiadania broni przez niektórych członków ich drużyny. Jeden z użytkowników napisał: „Kto dał temu facetowi tę broń, nie mogę oddychać”. » W tym samym czasie inni gracze zdecydowali, że mądrzej będzie dać broń postaciom takim jak Gortash.

Aby uzyskać więcej aktualności na temat Baldur’s Gate 3, przeczytaj nasz artykuł o tym, jak Larian Studios jest zirytowany zakazami Xbox dotyczącymi wulgarnych filmów oraz nasz artykuł o nagrodzonej przez Baldur’s Gate 3 Grą Roku w konkursie Steam Awards.

Źródło: www.gamespot.com