Baldur’s Gate 3 będzie miał fizyczną edycję Deluxe w 2024 roku. Zamów już teraz!

Ogłoszona przez Larian Studios premiera luksusowej fizycznej wersji Baldur’s Gate 3

Fani Baldur’s Gate III mogą być podekscytowani ogłoszeniem Larian Studios o wydaniu fizycznej wersji deluxe gry. Ta edycja, która będzie zawierać płyty oraz ekskluzywne gadżety, jest dostępna w przedsprzedaży i ma zostać wysłana do pierwszy kwartał 2024 r. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tej długo oczekiwanej wersji.

Wydanie bogate w zawartość fizyczną

Fizyczna edycja Deluxe Baldur’s Gate III została zaprojektowana specjalnie dla miłośników płyt. W przypadku posiadaczy PlayStation 5 gra będzie dostępna na dwóch płytach, natomiast wersja na konsolę Xbox będzie wymagała trzech płyt. Wersja na PC będzie zawierała płytę DVD z niestandardowym instalatorem, a także klucz CD do wersji Steam. Te szczegóły sprawiają, że wydanie fizyczne jest szczególnie atrakcyjne dla kolekcjonerów i miłośników treści premium.

Oprócz samej gry, Edycja Deluxe zawiera także ścieżkę dźwiękową do gry Baldur’s Gate III na trzech płytach CD, a także inne fizyczne gadżety, takie jak mapa z materiału, dwie naszywki, 32 naklejki, plakat przedstawiający jedną z gier Mindbane, a także pudełko z grą zaprojektowane w stylu pudełek Baldur’s Gate 1 i 2.

Ważne dodatki do gry

Oprócz wielu elementów fizycznych zawartych w tej edycji, kupujący otrzymają także całą zawartość z aktualnie dostępnej Cyfrowej Edycji Deluxe. Obejmuje to cyfrową ścieżkę dźwiękową, artbook i karty postaci, a także przedmioty w grze, takie jak ekskluzywna skórka do kości, pakiet przedmiotów Divinity, obrazy Rivellon, torebka poszukiwacza przygód i piosenki Barda.

Doskonała wersja dla fanów gier RPG

Baldur’s Gate III to gra, która od chwili premiery na PC w sierpniu i na PS5 we wrześniu zdobyła już serca wielu graczy. Niedawna nominacja w ośmiu kategoriach na gali The Game Awards 2023, w tym w kategorii Najlepsza gra RPG, Najlepsza opowieść i Gra roku, stanowi świadectwo jej sukcesu. Larian Studios ogłosiło także, że oficjalna data premiery cyfrowej wersji gry Baldur’s Gate III na konsolę Xbox zostanie ujawniona 7 grudnia podczas gali The Game Awards.

Gra Baldur’s Gate III pierwotnie nie została uruchomiona na konsoli Xbox ze względu na problemy z funkcją współpracy na podzielonym ekranie na konsoli Xbox Series S. Jednak wersja na konsolę Xbox Series X będzie obsługiwać tę funkcję i może zostać dodana do wersji Series S. poprzez aktualizację w przyszłości.

Jasne jest, że ta fizyczna edycja Deluxe gry Baldur’s Gate III to pozycja obowiązkowa dla każdego fana gier RPG, oferująca zarówno wysokiej jakości zawartość fizyczną, jak i cyfrową, zapewniającą najwyższe wrażenia z gry. Biorąc pod uwagę datę premiery zaplanowaną na rok 2024, nie ma wątpliwości, że to wydanie będzie hitem wśród społeczności graczy.

Źródło: www.gamespot.com