Balatro wkrótce w wersji fizycznej na PS5, Switch, Xbox Series X/S

Brudny! Balatro wkrótce dostępny w wersji fizycznej na PS5, Switch i Xbox Series X/S

Balatro wkrótce w wersji fizycznej

Twórca wirusowej gry w pokera, localthunk, potwierdził w notatce opublikowanej na platformie mediów społecznościowych X, znanej wcześniej jako Twitter, że fani wkrótce będą mogli odebrać fizyczną kopię gry na PS5, Switch, Xbox Series X /S, a także konsole poprzedniej generacji.

Edycja specjalna z dodatkowymi kartami Joker/booster

Jako bonus, do każdej „edycji specjalnej” dołączony będzie pakiet 10 kart bonusowych Joker/booster. Localthunk, który niedawno wypowiedział się na temat dramatu oceny gry, mówiąc: „tak to właśnie wygląda”, dodał: „Ta ocena PEGI 18 naśmiewa się ze mnie [bien que] „.

Sesja AMA na Reddicie

Podczas sesji AMA na Reddicie na początku tego roku lokalny Thunk został poproszony o komentarz na temat tego, jak PEGI poradziło sobie z oceną gry po jej wycofaniu ze sprzedaży w niektórych krajach z powodu „błędnego przekonania, że ​​gra” zawiera wyraźne obrazy rozgrywki i materiały, które instruują, gra” – głosiło ówczesne oświadczenie wydawcy Playstack. „Nadal uważam, że klasyfikacja jest nieuzasadniona, ale ze strony PEGI istnieje pewne szare pole do interpretacji i na tym etapie tak właśnie jest” – stwierdził localthunk. „Myślę, że najbardziej rozczarowuje mnie fakt, że inne gry z prawdziwą mechaniką gry nie są oceniane w ten sam sposób ze względu na ich wygląd/motyw. »

„W ciągu ostatnich kilku tygodni całkowicie przejął świat gier i rozumiem dlaczego” – napisano w recenzji Balatro opublikowanej przez Eurogamer. „Pokerowy roguelike to tak genialny pomysł, że prawie nie trzeba w niego grać, żeby przekonać się, jaki jest sprytny. Jest ich kilka, a Balatro jest zdecydowanie najlepszą grą, w jaką grałem. To naprawdę genialne – a zarazem genialnie proste.”

Źródło: www.eurogamer.net