Back 4 Blood Review i Pokemon Legends: Arceus nie jest otwartym światem? | Pokaż GI


Wracamy z kolejnym ekscytującym odcinkiem Game Informer Show! Dołącz do nas w kolejnym pracowitym tygodniu w branży, w którym podzielimy się naszymi przemyśleniami na temat Back 4 Blood, porozmawiajmy o wiadomościach, że Pokémon Legends: Arceus nie jest dokładnie otwartym światem, i zapoznajmy się z Pokémon Brilliant Diamond i Shining Pearl! Rozmawiamy również o naszych czasach w locie testowym Halo Infinite i otwartej becie Battlefield 2042 ze specjalnym gościem Kahliefem Adamsem z Odradzaj się na mnie i Riot Games! Jak zawsze, kończymy program kolejną zabawną rundą e-maili społecznościowych w jednym z głupszych odcinków, które mieliśmy od jakiegoś czasu.

Śledź ekipę na Twitterze: Alex Stadnik (@Studnik76), Alex Van Aken (@itsVanAken), John Carson (@John_Carson)i Kahlief Adams (@KahliefAdams)

Game Informer Show to cotygodniowy podcast o grach zawierający najnowsze wiadomości o grach wideo, tematy branżowe, ekskluzywne ujawnienia i recenzje. Dołącz do gospodarzy Alex Stadnik oraz Alex Van Aken w każdy czwartek, aby porozmawiać o swoich ulubionych grach – przeszłych i obecnych – z pracownikami Game Informer, programistami i gośćmi specjalnymi z całej branży. Słuchaj w Apple Podcasts, Spotify lub swojej ulubionej aplikacji do podcastów.


Sprawdź poniższe sygnatury czasowe, aby przejść do konkretnego punktu dyskusji:

00:00:00 – Wprowadzenie

00:01:55 – Ponowne wprowadzenie gościa specjalnego Kahlief Adams

00:14:05 – Legendy Pokémon: Arceus nie jest otwarty świat

00:31:35 – Powrót 4 Dyskusja o przeglądzie krwi

00:57:18 – Playlista

00:57:52 – Pokémon Brilliant Diamond i Shining Pearl

01:07:35 – Battlefield 2042

01:16:46 – Halo Infinite

01:33:45 – E-maile słuchacza

Source : https://www.gameinformer.com/video-podcast/the-game-informer-show/2021/10/14/back-4-blood-review-and-pokemon-legends-arceus-isnt