Awatary Aang i Korra zapowiedziane w Nickelodeon All-Star Brawl


Ulubiona para awatarów przez wszystkich została w końcu potwierdzona w składzie Nickelodeon All-Star Brawl, zaledwie kilka dni przed premierą. Zarówno Aang, jak i Korra będą naginać wszelkiego rodzaju elementy przeciwko takim postaciom jak Ren i Stimpy, Danny Phantom i Patrick Star.

Podczas gdy Aang może wykorzystywać techniki gięcia we wszystkich czterech podstawowych elementach serialu, jego zestaw ruchów w Nick Brawl skupia się na tym, co zna najlepiej: gięciu w powietrzu. Aang jest przystosowany do walki powietrznej przy użyciu tych technik zginania i wyróżnia się w kombinacjach w powietrzu i niesamowitej mobilności. Niektóre z jego lekkich i silnych ruchów obejmują atak Wzmocnienia „Rising Wind Kick”, który wyrzuca Aanga w niebo po przekątnej, a jego neutralny wobec światła „Spin Staff” może trafić otaczających go wrogów po obu jego stronach. Ataki Air Strong Aanga sprawiają, że trochę unosi się w powietrzu, więc dobrze jest ich użyć, próbując bezpiecznie wrócić na platformę.

Specjalne ataki Aanga wykorzystują jego lotnię do wznoszenia się w górę, mogą latać na kuli powietrza i używają długiego ataku wirującego kija do trollingu przeciwników na krawędzi sceny. Kiedy Aang otrzyma 100% lub więcej obrażeń, obracający się kij staje się „Stanem Awatara”, który otacza go kulą złożoną z Ziemi, Wiatru, Wody i Ognia, raniąc każdego, kogo dotknie. Zapoznaj się z pełnym zestawieniem ruchów powyżej.

Z drugiej strony, Korra od najmłodszych lat uczy się używania wszystkich czterech żywiołów i lepiej orientuje się w włączaniu ich w swoje ruchy. Ta sprawność jest najbardziej widoczna w jej silnych atakach, które mają dwie odmiany, w zależności od tego, czy przycisk ataku został naciśnięty, czy przytrzymany. Szarżowanie silnym atakiem uwydatnia żywiołową elegancję, która dodaje jej niszczycielskiego efektu jej sztukom walki.

Specjalne ataki Korry popychają ją do miejsca, w którym powinna się znaleźć, jednocześnie wymierzając karę tym, którzy stoją na jej drodze. „Bending Leap” to jej neutralna specjalność, która ładuje super cios, który posyła ją poziomo. Specjalny ruch w dół „Landslide” pozwala Korrze ślizgać się po ziemi, obracając za sobą kamienie. Ten sam ruch w powietrzu wykonuje płonący kopniak w dół, idealny do wsiadania do kolejnego ataku. Pełny rozkład Korry można zobaczyć powyżej.

Teraz, gdy większość obsady Nickelodeon All-Star Brawl została ujawniona, kim chcesz grać jako platformowy wojownik? Czy planujesz zapewnić słodką sprawiedliwość za pomocą Powdered Toast Man, czy może podstępny CatDog jest bardziej w twoim stylu? Daj nam znać w komentarzach!Source : https://www.gameinformer.com/2021/10/01/avatars-aang-and-korra-announced-for-nickelodeon-all-star-brawl