Autoboty pojawią się na Switchu w przyszłym miesiącu w Transformers: Earthspark – Expedition

Czy jesteś fanem Transformersów? Przygotujcie się więc, bo już niedługo na Nintendo Switch pojawi się nowa gra wideo! Outright Games ogłosiło dziś nadchodzącą premierę gry Transformers: Earthspark – Expedition, opartej na popularnym serialu animowanym emitowanym w Paramount+ i Netfliksie.

Przygoda z Trzmielem

W tej grze wcielisz się w słynnego Autobota Bumblebee i będziesz podróżować po różnych biomach, aby stawić czoła Decepticonom i odblokować nowe umiejętności. Podczas swojej podróży spotkasz kultowe postacie, takie jak Optimus Prime, Grimlock, Skullcrusher i wiele innych.

Przyjemna grafika i obiecująca rozgrywka

Pierwsze obrazy z rozgrywki są dość zachęcające. Grafika jest schludna, a walka wydaje się łatwa do opanowania. Miejmy tylko nadzieję, że całość nie stanie się szybko monotonna. Co ciekawe, studio Outright Games pracowało już wcześniej nad Transformers: Battlegrounds, czyli grą turową, która uzyskała przyzwoitą ocenę 6/10.

Transformers: Earthspark – Ekspedycja będzie dostępny 13 października, więc przygotujcie się! Aby poczekać, nie wahaj się i spójrz na zrzuty ekranu dostępne poniżej. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz znaleźć grę i zamówić ją w przedsprzedaży, klikając ten link.

Czy zatem Transformers: Earthspark – Expedition będzie częścią Waszych październikowych zakupów? Daj nam znać w komentarzach!

Źródło: www.nintendolife.com