Atomowe serce olśniewa w pełnym akcji zwiastunie bojowym


Atomic Heart pojawił się ponownie podczas Gamescomu z nowym zwiastunem poświęconym wyłącznie pokazaniu imponującej walki w stylu Bioshock. Ponad trzyminutowe nagrania z rozgrywki pokazują rzeź, którą rozpętasz przeciwko wrogom, zarówno sztucznym, jak i organicznym.

Gracze dzierżą broń do walki wręcz lub palną w jednej ręce, a więcej, powiedzmy, niekonwencjonalne umiejętności w drugiej. Obejmuje to elektryzowanie celów błyskawicami, rzucanie nimi z mocą podobną do telekinezy, zamrażanie wrogów za pomocą podmuchu lodu lub używanie przewodów do porwania maszyn. Pełen akcji film pokazuje, jak gracze mogą kreatywnie łączyć swój arsenał, aby rozmontować i wypatroszyć wszystko, co stanie im na drodze.

Atomic Heart został po raz pierwszy ogłoszony w 2018 roku i rozgrywa się w alternatywnej futurystycznej wersji Związku Radzieckiego w 1955 roku. Technologia robotyczna rozkwitła po II wojnie światowej, pozwalając ludzkości stworzyć zaawansowaną technologicznie utopię. Niestety, ci mechanicy pomocnicy zaczęli buntować się przeciwko swoim ludzkim twórcom. Jakby tego było mało, zabójcze mutanty zrodzone z tajnych eksperymentów również wpadły w amok. Gracze kontrolują prywatnego agenta P-3, który wyrusza w tajną misję, aby dowiedzieć się, co spowodowało upadek tego pozornie idealnego społeczeństwa i uporządkowanie tego bałaganu.

Atomic Heart wystartuje tej jesieni na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One i PC. Jest również uruchamiany w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/08/25/atomic-heart-dazzles-in-action-packed-combat-trailer