Zbłąkane światła – nowa gra akcji na Xbox.

Zbłąkane światła – nowa gra akcji na Xbox

Zbłąkane światła to klimatyczna przygodowa gra akcji, która oferuje innowacyjny system walki, stworzony z myślą o większości graczy. Walka w grze jest odświeżająca dzięki połączeniu dwóch podstawowych mechanik, które tworzą poczucie zaangażowania i ekscytacji. Pierwszym z nich jest podejście skoncentrowane na parowaniu, inspirowane przez Sekiro, ale bardziej wybaczający. Druga mechanika to system dopasowywania kolorów: możesz przełączać się między niebieskim a pomarańczowym, podobnie jak twoi wrogowie; aby sparować, musisz dopasować ich kolor.

Strayed Lights to klimatyczna przygodowa gra akcji z płynną walką i zawiłym światem nasyconym tajemnicą. Gra zawiera zawiły świat i fabułę opartą na emocjach, co pozwala graczom na głębszy związek i łączenie się z grą, tworząc naprawdę wyjątkowe wrażenia. Eksploruj krainę nieziemskich ruin i świecących drzew, w której mieszkają migoczące światła i świecące cienie.

Walcz ze stworami cienia

Rzuć wyzwanie zbuntowanym stworom cienia w szybkiej, satysfakcjonującej walce. Użyj płynnej mieszanki parowań i uników, aby wchłonąć ich poziom energii, aż będziesz mógł wyzwolić ultraenergetyczny atak. Zmieniaj światło z niebieskiego na pomarańczowe, zsynchronizuj się z wrogami za pomocą parowań na czas, a następnie odepchnij ich energią żywymi ciosami kończącymi.

Confrontuj stwory wewnątrz i na zewnątrz

Potwory ścigają cię w nieziemskich regionach mgły, wysokich drzew i świecących ruin. Ciesz się sugestywnymi walkami z bossami z kolosalnymi cienistymi stworzeniami, które zbuntowały się, a także rytmicznymi pojedynkami z różnymi niesamowitymi stworzeniami.

Rozwijaj swoją postać

Zbuduj wyjątkową postać, która może wykorzystać energię do wyprowadzania śmiałych ataków. Odblokuj nowe umiejętności i wyrośnij z małego światełka do pseudo-mistycznej istoty nasyconej żywymi mocami.

Odkryj tajemniczą krainę

Akcja Strayed Lights osadzona jest w mrocznym i onirycznym świecie, który jest równie żywy, co tajemniczy. Podróżuj wraz z nawiedzoną ścieżką dźwiękową, która odzwierciedla stany uczuć spotykanych stworzeń, stworzone przez Austina Wintory’ego, kompozytora Journey ®, ABZÛ i Seria Banner Saga.

Zbłąkane światła jest już dostępna na Xbox.

Źródło: News Xbox.